İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video Sitesi satılık + youtube bot + script - IzleHadi.Com

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullandığım script'i zamanında mahir ( oneself olması lazım burdaki nicki ) diye bir arkadaş satıyordu 200 ytl'ye 10 kişiye falan sattı sanırım sonra satış durdu script'i ve youtube botu size tanıtmak için bir siteye kurdum

Video Demo kullanıcı adı: hotr1de şifre: 123456

istediğiniz aramayı yaparak en çok izlenene göre eklenmeye göre ayarlıyabiliriz ve videolar otomatik eklenir test edebilirsiniz

asıl script yukardaki gibi bir kaç özel tasarımla kullanan site var www.mistixvideo.com v.s

bende fazla vaktim olmadı fakat bişeyler yapmaya çalıştım www.izlehadi.com satıcağım site

Script'in satışında sahibinin haberi var ben kullanmıyacağım daha yavaş yavaş internet aleminden ayrılmayı düşünüyorum ve sitelerimi satmaya başlıyorum, script tamamen açık kod.. İstediğiniz gibi düzenliyebilirsiniz..

Siteyi daha yeni açmama rağmen 1000 küsür sayfa indexlendi ve sadece 1000 video kayıtlı 10 dk içinde 100 bin video ekliyebilirsiniz...
şuanki site hiti 1k 'nın üstünde eXTReMe Tracking video ekliyerek ve indexlettirerek binlerce hit alabilirsiniz.. açık arttırma usulü satmayı düşünüyorum

Ayrıca 200 küsür backlink var baya link almıştım site için internetbaron sonuçları:
PR 0 101
PR 1 10
PR 2 17
PR 3 22
PR 4 6
PR 5 8

Site Adı: izlehadi.com
başlangıç fiyatı: 250 ytl
arttırma bitiş tarihi: 11 şubat ( 2 gün )
Minimum artık: 10 ytl

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullandığım script'i zamanında mahir ( oneself olması lazım burdaki nicki ) diye bir arkadaş satıyordu 200 ytl'ye 10 kişiye falan sattı sanırım sonra satış durdu script'i ve youtube botu size tanıtmak için bir siteye kurdum

Video Demo kullanıcı adı: hotr1de şifre: 123456

istediğiniz aramayı yaparak en çok izlenene göre eklenmeye göre ayarlıyabiliriz ve videolar otomatik eklenir test edebilirsiniz

asıl script yukardaki gibi bir kaç özel tasarımla kullanan site var www.mistixvideo.com v.s

bende fazla vaktim olmadı fakat bişeyler yapmaya çalıştım www.izlehadi.com satıcağım site

Script'in satışında sahibinin haberi var ben kullanmıyacağım daha yavaş yavaş internet aleminden ayrılmayı düşünüyorum ve sitelerimi satmaya başlıyorum, script tamamen açık kod.. İstediğiniz gibi düzenliyebilirsiniz..

Siteyi daha yeni açmama rağmen 1000 küsür sayfa indexlendi ve sadece 1000 video kayıtlı 10 dk içinde 100 bin video ekliyebilirsiniz...
şuanki site hiti 1k 'nın üstünde eXTReMe Tracking video ekliyerek ve indexlettirerek binlerce hit alabilirsiniz.. açık arttırma usulü satmayı düşünüyorum

Ayrıca 200 küsür backlink var baya link almıştım site için internetbaron sonuçları:
PR 0 101
PR 1 10
PR 2 17
PR 3 22
PR 4 6
PR 5 8

Site Adı: izlehadi.com
başlangıç fiyatı: 250 ytl
arttırma bitiş tarihi: 11 şubat ( 2 gün )
Minimum artık: 10 ytl

hayırlı satışlar ..

full site olarak satıyorsun herhalde .. domain ile beraber . :)

evet bir zamanlar dediğin 1 ay öncesinde satan bendim .. yeni bir versiyon ve tasarımla yeni bir ilan için hazırlanıyorum ..

hayırlı satışlar sana kolay gelsin .
umarım istediğin fiata satarsın ..

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet satın almak istiyen yokmu. Sadece script 200 ytl olduğunu düşünürsek iyi teklif yaptığını sanıyordum ?, scriptin yanında tasarım + domain + 1k nın üstünde hit ?

bu arada teşekkürler oneself ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5