İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

video sitesi yükleniyor reklam dizisimi

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar kafa takıldı çevremdeki arkadaslara sordum banlanırsın dediler konu şu yeni bir video sitesi açtım videolar yüklenirken adsense reklamı koysam banlanımıyım komikim.com da bi aralar vardı yükleniyor lütfen bekleyin nin atına çevremdekiler banlanırsın dediler bende iyinet e soraym dedim

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
bu yüzden ban yiyeni görmedim fakat uyarılanı çok gördüm.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sakıncalı bence, bazılarını uyardıklarına göre banlayabilirlerde, videonun yanına altına filan koy ama bu şekil yapma riskli.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem gördüm hem geçirdim, degil sadece seni süLaLenin ba$ka üyelerinin de adsensesini banLar google ;) anladın sn beni..

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sordum oyun yüklenirken,video yüklenirken reklam koymak yasak mı diye.Evet oldu cevap.Yani yasak.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sanırım sayfaya eg-zotik içerikli resim eklemekte yasak..

ama ekliyolar ben komikler.com banlandığını görmedim hala reklamlar ara ara çıkmakta komikler de çıkmakta komikimde de aynı şekilde ve bir çok sitede bunun örneklerini görüyoruz frame olayı zaten yasak o loading olayını iframesiz yaparsan bir sorun olmaz ama içerikte olacak tabi şu var bide google da google asla komikler.comu banlamaz keyword hile yaptığını herkez bilmekte efocum sen bilirsin bu durum.. ve google denemek için banlıcakmı diye 1 değil 3-5 defa bildirildi ama google adam hile yapıyor diye banlamadı bile demekki burda bir çifte standarlık var.. neyse artık gerisini sizin kurun.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
<META NAME="Keywords" CONTENT="macera oyunları dedektif polis cinayet oyun sitesi oda oyunları bedava flaş oyun sitesi,macera oyunları flash game flash games flash game games flash pc games Adventure games,komik,oyun,oyunlar,flash oyun,flaş,fılaş,bedava oyun,oyunlar,oyun siteleri,oyun sitesi,oyun indir,oyun hileleri,oyun oyna,okey oyun,oyun download,eğlenceli oyunlar,flash oyunları paris hotels barcelona hotels rome hotels hotel reservation istanbul hotels in istanbul hotels milano">
<META NAME="Description" CONTENT=" paris hotels barcelona hotels rome hotels hotel reservation istanbul hotels in istanbul hotels milano">

komikler.com metatagı :) baya işi biliyor baksanıza

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Takılıyor, herkesin yaptığı kendine usta.. Allahtan bulsun ne diyelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5