İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video Tasarımı / Teklifler PM / Ön Sunum

Bozonet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Video Tasarımı / Teklifler PM / Ön Sunum

4gggb4.png

Özel bir video projesi için hazırlanan ön sunum psdsini satışa çıkartıyorum, tekliflerinizi pm ile bildirin, pmlere olumlu olumsuz cevap verilecektir.Anlaştığımız arkadaşa anasayfanın geri kalan kısımlarını( son eklenenler ve footer) 24 saat içinde tasarlayıp gönderilecektir.

isteyenlerle +1 içerik video sayfası fiyatı teklif ettikleri fiyat üzerinden benim tarafımdan verilecektir.Ek sayfaların fiyatını ben veriyorum.Css çevirme işlemi tarafımızdan yapılmayacaktır.​

Bozonet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu güncel yeni teklifler bekliyorum, ayrıca css ye dökümdeki kolaylık için layerları nasıl çizdiğimi soranlara : Arkadaşlar layerları grup grup tasarladım yani cssye döken arkadaşın işi kolaylaştı, çok uygun fiyata cssye dökebilirsiniz.Buyrun layer görüntüsü

Layer Görüntüsü: http://i52.tinypic.com/tan4tl.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5