İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video ve Benzeri Siteler İçin Flash Player Yapılır

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende Birbirinize Hakaret Etmeyin Dedim.. ;) Tarafsızım...
Ücretsiz Bişiyi Ücretliymiş Gibi Satmak AYIP zaten...
Ama Yemezler Burada kolay kolay

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lan alaka lan konuşturma şimdi . neymiş frame açmışmış sanki burda onu konuşuyoruz. ispatlada görelim. nerde frame açıp hit yapmışız.

sen al bedava olan playeri derle 50 ytl ye sat.

çok kurnazsın hemen domain park etmişsin :) ayrıca free yide alır editler satarım linsanslıyıda başkasının 5 dolara yaptığını ben 50 ytl ye yapıyorum. ha ha müşterisini denk düşürürlerse o başkalarıda 5 dolar değil kaptırabildiğine yapacaklardır o işi bunun adı ticaret. ben art niyet arandıktan sonra her şeyin altından bie çapanoğlu çıkar diyerek siteni örnek gösterdim. bedavadan reklam etmem siteni de ama bi gün satışa çıkarırsan bu forumda o zaman hit kaynağı tespitinde arkadaşlara yardımcı olurum o kadar :) E bilmeleride hakları ama dimi öyle mp3 sitenin içeriğiymiş gibi gösterip frameyle siteyi kullandırıp hit yaptıktan sonrada satın alacak kişinin elinde patlayacağını :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Birşeyi düzeltelimmi?

1. decomplice nedir?
2. neden decomplice edilir?

cevap 1: decomplice diye birşey yoktur decompile vardır, buda compile (derlenmiş) edilmiş dosyaları derleyicinin (compiler) anlayabileceği şekle getirmekten gelir.
cevap 2: eh iyide olur kötüde rezilde eder vezirde başlıktaki gibi :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5