İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video ve Benzeri Siteler İçin Flash Player Yapılır

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bi örnek gösterebilirmisin. 5-10$ a flash playerlar satılıyor. ama işe yaramaz. seninki güzelse düşünebilirim.

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben baktım.

arkadaşın yaptım dediği piyasadaki ücretsiz playerlerin üstüne kendi logosunu yerleştirmiş hali ;)

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben baktım.

arkadaşın yaptım dediği piyasadaki ücretsiz playerlerin üstüne kendi logosunu yerleştirmiş hali ;)

size örnek player gösterdim sıfırdan yapmamı istediniz. bende sıfırdan bir player 50 ytlye yapmam dedim çarpıtmayın.
lash bilen ? Ufak bişi lazım:
al bu bendede var
Flash bilen ? Ufak bişi lazım:
ücretsiz olanımı yapıp satıyon
kinG:
sen nasıl bir şey istiyorsun
http://sevenload.de/page/swf/player.swf
ben böyle bişey istiyorum
kinG:
aynısını istermisin
kinG:
?
evet
öyle decomplice ederek olmaz
sıfırdan istyorum
----------
beyfendiye adresde belirttiği flash playerden istermisiniz diyorum oda bana evet diyo sonra kıl diyo tüy diyor. 50 ytl ye bizde işçilik o kadar oluyor beğenmiyorsanız basarsınız parayı decomplice olmayan player yaptırırsınız kendinize...

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size örnek player gösterdim sıfırdan yapmamı istediniz. bende sıfırdan bir player 50 ytlye yapmam dedim çarpıtmayın.
lash bilen ? Ufak bişi lazım:
al bu bendede var
ücretsiz olanımı yapıp satıyon
kinG:
sen nasıl bir şey istiyorsun
http://sevenload.de/page/swf/player.swf
ben böyle bişey istiyorum
kinG:
aynısını istermisin
kinG:
?
evet
öyle decomplice ederek olmaz
sıfırdan istyorum
----------
beyfendiye adresde belirttiği flash playerden istermisiniz diyorum oda bana evet diyo sonra kıl diyo tüy diyor. 50 ytl ye bizde işçilik o kadar oluyor beğenmiyorsanız basarsınız parayı decomplice olmayan player yaptırırsınız kendinize...

oh be ne güzel. sen git elalemin bedavaya dağıttığını al gel 50 milyona sat.

hem ben istediğim o playere 50 ytl falan veririmd demedim. sen alıp onu decomplice edip bana satacaktın. ben sıfırdan istedim fiyat falanda söylemedim zaten. bulmuştun bi tane ücretsiz satmaya çalışıyon

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya ben durumu anlamadım yada sen ne dediğini /ne yaptığını bilmmiyorsun.

senin satmaya çalıştığın şey bedava olan flv player değilmi?
eğer öyleyse bu sahtekalık değilde nedir.

bu arada hiç komik biride değilimdir.....

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oh be ne güzel. sen git elalemin bedavaya dağıttığını al gel 50 milyona sat.

hem ben istediğim o playere 50 ytl falan veririmd demedim. sen alıp onu decomplice edip bana satacaktın. ben sıfırdan istedim fiyat falanda söylemedim zaten. bulmuştun bi tane ücretsiz satmaya çalışıyon

bi tane değil onlarca var. editler satarım yapabilen var yapamayan var oh be ne güzel yapda sat derken art niyet ne var bunda? beğenirsen alırsın beğenmezsen almazsın. öylede güzel laf olsun die isim lekelemeye kalkıyorsunuzki kendi yaptıklarınızdan hiç bahsetmiyorsunuz. yeni açtığınız siteye mp3 sitesinden iframeyle yeni bir domaine hit yapıp yarın öbür gün gene bu forumu kullanan birilerine satmıyacağınız ne malum?? ben yapacağım işi göstererek örnek vererek bu işi bu fiyata yaparım diyorum.Ayrıca sizden hayır çıkacağını anlasaydım msnden cevap verme tenezzülünde bulunurdum.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istiyen alır istiyen almaz adamın üstüne yürümeyin, bilgisini herkez paylaşmak zorunda değil, satmakta makuldur ( bkz: özel hoca )

Ayrıca bedavaya satmak tabiri ilede foruma yeni bir ufuk katan arkadaşı kutluyorum :) + rep

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi tane değil onlarca var. editler satarım yapabilen var yapamayan var oh be ne güzel yapda sat derken art niyet ne var bunda? beğenirsen alırsın beğenmezsen almazsın. öylede güzel laf olsun die isim lekelemeye kalkıyorsunuzki kendi yaptıklarınızdan hiç bahsetmiyorsunuz. yeni açtığınız siteye mp3 sitesinden iframeyle yeni bir domaine hit yapıp yarın öbür gün gene bu forumu kullanan birilerine satmıyacağınız ne malum?? ben yapacağım işi göstererek örnek vererek bu işi bu fiyata yaparım diyorum.Ayrıca sizden hayır çıkacağını anlasaydım msnden cevap verme tenezzülünde bulunurdum.

lan alaka lan konuşturma şimdi . neymiş frame açmışmış sanki burda onu konuşuyoruz. ispatlada görelim. nerde frame açıp hit yapmışız.

sen al bedava olan playeri derle 50 ytl ye sat.

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
wimpyplayer.com playerlarından

Wimpy Player MP3 - v5.4.9
Wimpy AV - v2.2.8
Wimpy AV Single Play - v2.0

isteyenlere ücretsiz verebilirim.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saygı duyuyorum dostum ancak bukadarı fazla kırk yıllık bıldıgımız flv gnu gpl lıcence li satmayın gozunuzu seveyım

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
5$ a Ben Aldım o Playeri... İsteyene Koyayım Logosunu... Tartışmaya Girmiyorum Bile.. Arkadaş Zeki..
Düşünmüş ;

Millet En çok Ne Sitesi Açıyor ?
- Video
Video Sitesi için Ne Gerekli ?
- Farklılık
Nasıl Yapılır ?
- Logolu Flv ile..
Ben Yaparmıyım ?
- Bedava'dan Satılıyor Zaten( Yapar Satarım )

Bence hakarete Gerek yok...!

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakaret ettiğimiz falan yok zaten.
senin aldığın ücretli ama arkadaşın tamamen free

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5