İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video ve upload siteleri için uygun sistemi uygun fiyata sağlayabilecek hostcular ???

crazykurt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Video ve upload sitelerimin sistemlerini karşılayabilecek ve birazda uygun fiyat sağlayabilecek arkadaşlar ile görüşmek istiyorum.Olması gereken özellikleri yazayım ;

- Türkiye Lokasyon Olacak
- Linux server olacak
- Panel Tercihim cpanel daha sonrasında direct admin dir (ama plesk de olabilir)
- PHP 4.3 veya daha üstü (CLI desteği ile beraber)
- MySQL veritabanı sunucusu
- LAME MP3 Encoder
- Libogg + Libvorbis
- Mencoder ve Mplayer
- FFMpeg-PHP
- GD Library 2 veya daha yükseği
- CGI-BIN
- Arka plan işlem desteği
PHP Ayarları
- open_basedir = (değer yok)
- upload_max_filesize = 100M
- post_max_size = 100M
- max_execution_time = 1500
- session.gc_maxlifetime = 14000
- safe_mode = off
- Thread saftery = disabled
- enable_dl = On

Yukardaki özellikleri video sitesi için eksiksiz sağlayacak ve geniş alan ve banda sahip reseller arıyorum.Ayrıca destekde olması lazım yani alana kadar değil aldıktan sonra destek göstermesi gerekir firmanın.Yardımcı olmak isteyenler msn adresini ekleyip bu başlık altından da eklediklerini söylerse konuşup anlaşmaya çlaışırız.

msn adresim:

[email protected]
hsynulusoyy [at] hotmail [dot] com

crazykurt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öneri ve tavsiyeleriniz için tşk ederim bir çok firma ile görüştüm ve görüşmeye devam edicem yardımcı olmak isteyenler yine ekleyebilirler

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bu özelliklerde reseller veriyorum diyen adam atıyordur dikkatli ol sonra konu açma burada boş yere :D
(kişisel fikrim)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yarın bilmem kimle anlaştım diye ekler buraya ;)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
o zaman vps al en azından...başka türlü kurtarmaz seni...zaten hosting ya da resellerde 300-400 site barınıyor olacak...sen tek başına bunların tüm haklarını süpürecen...veriyorum diyende çok büyük yerler olur forumda arama ;)

muratmoon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
shared hosting de böyle bir hizmet alamazsınız, hangi firma olursa olsun böyle bir hizmet vermez.

sunucu kiralamanız gerekiyor. vps sizin video encode etmeniz için gerekli işlemci gücünü size sağlayamayacaktır, ram de aynı şekilde.

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük oynamak istiyorsan biraz büyük para harcayacaksın bu isteklerini server dan aşağı kurtarmaz. Türkiye'ye hitap bir video sitesi düşünüyorsan tr server şart !

muratmoon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük oynamak istiyorsan biraz büyük para harcayacaksın bu isteklerini server dan aşağı kurtarmaz. Türkiye'ye hitap bir video sitesi düşünüyorsan tr server şart !

evet youtube zaten o yüzden kaybetti :D

türkiyede server şart değil, video için düşük ping gerekmiyor.

counter sunucusu açacaksanız o ayrı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi