İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

videoların nasıl çalınması önlenebilir

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba elimde bir video var youtube.com a yüklemek istiyorum bunu ama bu videoyu başkaları kullanınca bana yarar nasıl sağlar yani nasıl avantajlı duruma geçerim şimdi watermark denicem ama çok uzun sürüyor sizin fikirleriniz nedir bu konuda?

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama elimde birçok video var ve yazması çok uzun sürüyor başka ne yapılabilir ki:(

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
youtube de bu videoyu sitelerine ekleyemesinler şeklinde seçenek var onu tıklarsan upload etikten sonra embed özelliği çalışmaz kimse sitesine ekleyemez.hatta sende ekleyemezsin şimdi ampul yandı:) demek ki boşa konuşmuşum.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
engelleyemezsin. söylemin çelişkili zaten. verdiğin videoyu nasıl çaldırmadan izleteceksin. o zaman verme bence.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır anlatmak istediğim olay ben yüklerim sonra millet sitesine eklerse enayi durumuna düşerim :) okadar çalış emeğini harca zamanını harca sonra da millet kopyala yapıştır ile 10 saniyede alsın videoyu benim anlatmak istediğim eklesinler ama benim eklediğim de belli olsun

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
watermarktan başka çözüm üretebiliyorsan ya da üreten varsa tebrik ederim. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5