İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(VİDEOLU ANLATIM) Yandex SEO

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ya kardeşim giriş seviyesi bilgilerle uzman moduna girme ya :D

sozturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağoalsın kardeşim bence iyi bir video olmuş böyle şeyler yapamayıp laf yapanlara da aldırış etme emeğine sağlık başarılı iş yapanları başarısızlar her zaman kıskanırlar

sefagedik

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sağoalsın kardeşim bence iyi bir video olmuş böyle şeyler yapamayıp laf yapanlara da aldırış etme emeğine sağlık başarılı iş yapanları başarısızlar her zaman kıskanırlar

Teşekkür ederim kardeşim sağol

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:04 -->-> Daha önceki mesaj 12:03 --

Ya kardeşim giriş seviyesi bilgilerle uzman moduna girme ya :D

:) Daha iyisini yap seni izleyelim

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Teşekkür ederim kardeşim sağol

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:04 -->-> Daha önceki mesaj 12:03 --

:) Daha iyisini yap seni izleyelim

Bu yanıta ben yanıt bile demiyorum :) eleştiri geliyor ve "daha iyisini yap izleyelim" diye yanıt veriyorsun öyle mi? gerçekten komik. Ben niye daha iyisini yapayım benim işim değil senin işin bu,sen kendini geliştir eleştiri geldikçe. vlog çeksen 1 aya belki 2000 abonen olur en azından işe yarar ama böyle seo falan videolarıyla emeklerin birer "hiç"... hadi video içeriğini düzgün yapsan o bile hiç çünkü seo sektörü videolarla takip edilecek bir şey değil. benim eleştirim emeklerinin hiç olmaması içindi yani. vlog falan çekmeye başlasan en azından binlerce aboneye ulaşabilirsin. Çoluk çocuğun cirit attığı forumlarda link bırakarak 15 izlenme alırsın ve gerisi "hiç". Emeklerinin boşa gitmesine gönlüm razı gelmediği için ayrıca içeriklerinin çok basit olmasından dolayı böyle sert eleştirdim. En azından farkında olursun boşa kürek çektiğini. Dünyanın en önemli SEO bilgilerini paylaşsan ne olacak şu video? 250 izlenme alacak ve sonuç? "0". Kaldıki video aşırı basit bilgiler içeriyor, bence vlog çek ve hızlıca abone kas. Bunlar tavsiyelerim. ben iyi niyetimden konuya yorum attım ama cevabın maalesef neden videolarının içeriğinin de basit olduğunun cevabını veriyor "kolaycılık"

jestweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
???

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5