İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VIP forum genele kapatiliyor, 2 ay bedava devam etmek isteyenler

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
o biraz afişe etmeye gelir iyinet kendimi sanki sırf eg-zotik sitelerle uğraşıyomuşum gibi.. tavsiyem başlangıç için üyelik ücretinin azaltılması.. 2 aylık 15 dolar gibi bişey olabilir.. en azından ilgi alaka çoğalır.. bunuda forumda bölümünde duyurursunuz ilgililer gelir diye düşünüyorum..

ayrıca benim aklıma vip bölüm deyince değerli paylaşımlar ve değerli kaliteli bilgi alışverişi geliyor.. nedense vip konusu açıldığında ilk burda eg-zotik de eg-zotik denildi gitti.. bunun içinde değerli paylaşımlar yapabilicek 1-2 yöneticiye yetki verebilir aylık bir maaş bağlayıp onların buraya değerli hiçbiyerde olmayan bilgiler paylaşımlar aktarıp ilgilenmesini sağlayabilirsin..

proje olarak :

2 sürekli paylaşım ve bilgi aktarıcak kişiye aylık 50 ytl
2 aylık bölüm ücreti 15 dolar..

paylaşım yapacakların karı hep böyle bir yerin yönetiminde olucak kendi prestiji yönünden. hem ücret vermicek kazanıcak.. ilgisini çekicek çok kişi var bence..

2 aylık bölüm ücreti 15 dolar.. böyle bi bölüme gerçekten söylüyüm şu sıkıntılı zamanımda bile kıymam veririm.. ve çok kişide ilgi göstericeğine eminim.. ücreti az gibi görebilirsin bu 1 aylık 15 dolarda olabilir.. sürümden hem karın olur hem kaliteli bir bölüm çıkar ortaya.. eg-zotik ve mp3 muhabbetleri daha az döner.. öyle bi ihtiyacı olanda burda paylaşır veya 2 vip bölüm olur bunları orada konuşturursun..

3 aylik 19 dolar abonelik zaten var... Ben bunu dusunerek 3 ay, 6 ay ve 1 yillik abonelikler yaratmistim.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VIP bölümünde yani burada hep 3-5 kisi olarak kalacaksak neden devam edelim ki bir anlamı kalmaz.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
2 aylık süremiz bittiğindede böyle olursa buranın isteklileri olarak para ödeyip devam etmeyiz en azından.. ilk düşüncem bu olur.. yada katkı ve "19 dolar 3 ay için bişi değil nolcak" deyipde devamda etmem yüksek ihtimalde. bilemiyorum bişiler yapılmalı kanısındayım .. görev olarak birşey düşünürsen ben üstlenebilirim vipde.. kolay gelsin

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
vip üye olanlar konu acar vip üye olmayanlar konu açamazlar ama cevap yazabilirler şeklinde olabilir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iyi ama belki Vip üyelerin, genelde paylaşmak istemediği şeyler olursa?ne anlamı olur o zaman?
Buna bir çare bulunmalı. ben çıkamadım içinden açıkçası

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
favorites bu bölüm tutuluncaya kadar ücretsiz üyelikle olmalı.
İlerleyen zamanlarda tutuldugunda ücretliye gecilebilinir. Yoksa üye olanlarda üyelerin az olması sebebiyle üyelikten cıkar.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
VIP bolumu populer olsun yada uyesi cok olsun diye acilmadi.
Yasal oldugu halde Forumda izin verilmeyen konular VIP bolumunde konusulsun diye acildi.
O bolumu sigara icilmeyen bir sirketin sigara icilen bolumu gibi dusunebilirsiniz.
Bu bolume talep olmasi yada olmamasi o bolumun gerekli olup olmadiginin isaretcisidir.
Talep olursa o bolumde kullanici olur, talep olmazsa olmaz.
Neden bu bolumun kullanimini yapay yollar ile arttirmamizi istiyorsunuz anlamis degilim.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tek Sorun Burada 3,5 Kişi Olmamız...
Talep Olmadığı Takdirde Bende Ücretli Devam Etmeyi Düşünmeyeceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5