İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VIP üye olmak isteyip PayPal'ı olmayanlar! Buyrun:

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

R10'dan bilen bilir beni, tarafımca 30+ kişi premium yapılmıştır. Bilmeyenede öğretebiliriz:) VIP sadece paypal ile olunmakta ama paypalınız yoksa üzülmeyin, sizin için ödemeyi ben geçebilirim. İş Bankası, Yapı Kredi ve PTT kabuldur.

Önce VIP avantajlarını yazalım:

* VIP * (Ücretli paylaşım grubu)
1. Sitedeki reklamlar bu gruptaki üyelere gösterilmez, sayfalar daha hızlı yüklenir.
2. Maximal kayıt edilebilecek Özel Mesaj (PM) adeti: 1000
3. Aynı anda kaç alıcıya Özel Mesaj (PM) gönderilebilir: 10
4. İmza: 2 satır, resim var
5. Kendi Üye Rütbesini değiştirebilirmi: Evet

Ücretlendirmeyide yazalım:
3 AY 19$
6 AY 29$
12 AY 39$

Günlük kura göre bakıp YTL ayarlar ve siz havaleyi geçersiniz, bende sizin adınıza ödemeyi geçerim. Emin olmak isteyen bana r10'dan pm yollayıp teyit edebilir.

VIP olmak istiyorsanız PM ile msn gönderin ve/ya msn talep ediniz. MSN desteği ile bu tür işler 2-3 dakika sürmektedir:)

Saygılarımla.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Peki siz ödemeyi yaptıktan sonra o kişi nasıl VIP üye oluyor?

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt işi yapmayacak arkadaşlara vip bölümünü tavsiye etmiyorum. ama absürt işi yapıyorsanız iyi verim alırsınız orada.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@iyinet, PM ile açıklamadım sanırım, r10 da yaptığım, o kişinin hesabında payments kısmından online ödeme geçiyoruz, sonrasında anında VIP olunuyor. Burdada sistem böyle zannediyorum böyle değilse ücreti yolladıktan sonra sana ödeme detaylarını yollarım sen el atasın:) Bu işte asıl para sana gidecek sonuçta.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
@iyinet, PM ile açıklamadım sanırım, r10 da yaptığım, o kişinin hesabında payments kısmından online ödeme geçiyoruz, sonrasında anında VIP olunuyor. Burdada sistem böyle zannediyorum böyle değilse ücreti yolladıktan sonra sana ödeme detaylarını yollarım sen el atasın:) Bu işte asıl para sana gidecek sonuçta.

Siz bir sekilde paypal i olmayan kisiyi VIP yapabiliyorsaniz buyrun yapin, buna bir itirazim yok.
Ancak otomatik uyelik sistemine "el atma" olayina hayir diyorum.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM yolladım. Anlattığım şekli onaylamıyorsanız konuyu siliniz açık durmasına luzum yok;)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanırım arkadaş parayı ytl oalrak kendı hesabına havale alıyor sonra paypal ıle uye adına odeme çıkıor sana ıyınet, sende uyeyı vip e çekıyorsun, aksı takdırde zaten uye şifresını vermez sanırım :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Burası çocuk parkı değil , Gerekli görenler olur. Gereksiz bir aktivite. Paypalla çalışmayan kaç kişi var acaba forumda. Yaş kitlesi r10un baya düşük ondan dolayı böyle bir aktivite orada yapmanız mantıklı. Aynı aktivite burada ne kadar faydalı olur göreceğiz.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Burası çocuk parkı değil , Gerekli görenler olur. Gereksiz bir aktivite. Paypalla çalışmayan kaç kişi var acaba forumda. Yaş kitlesi r10un baya düşük ondan dolayı böyle bir aktivite orada yapmanız mantıklı. Aynı aktivite burada ne kadar faydalı olur göreceğiz.

kesinlikle doğru diyosun. iyinet ile r10 u birbirine karıştırmasın kimse ... en azından şimdilik.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet onayladı. Paypal kullanmayan 18+ o kadar çok kişi varki. Olmak isteyene gelip çoluk çocuk diyemezsiniz eğer isteyen olursa yardımcı oluruz dedik. Ayrıca r10 da premium sayesinde epey bir paylaşımdan da yararlandım çok da faydalı oldu. Burda can alıcı paylaşım göremedim ama arkadaşın dediği gibi VIP kategori absürt ağırlıklıymış. absürt sitemiz yok.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iyinet onayladı. Paypal kullanmayan 18+ o kadar çok kişi varki. Olmak isteyene gelip çoluk çocuk diyemezsiniz eğer isteyen olursa yardımcı oluruz dedik. Ayrıca r10 da premium sayesinde epey bir paylaşımdan da yararlandım çok da faydalı oldu. Burda can alıcı paylaşım göremedim ama arkadaşın dediği gibi VIP kategori absürt ağırlıklıymış. absürt sitemiz yok.

Helal olsun. Bu kadar kısa sürede bu analizi yaptın ya forumda, banada hayırlı işler sana. Demek düşüyor. :)

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende burda güvenilirliği ispat ederken r10 ile iyineti bir anda kıyasladın ya sana helal olsun:)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende burda güvenilirliği ispat ederken r10 ile iyineti bir anda kıyasladın ya sana helal olsun:)

Bu kıyas söz konusu olamaz. Siz orayı ref göstediniz , Benimde açıklamam karşılaştırma olarak algılandı tarafınızdan. Böyle bir kıyaslama yapma gereği duymam. İki yerin kalitesi ve seviyesi belli. Uzatmanın anlamı yok. Size hayırlı işler. Güvenlik benim için ayrı bir mevzu at. Ama yinede bilmek istiyorsanız r10daki referanslar benim için güven sağlamamakta.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çocuk parkı dediğiniz r10'da bu kadar premium çıkmasının sitede aşırı potansiyel olmasını gösteriri. Bakacağız iyinet'teki potansiyel durumuna. 2 gündür daha 1 kişi pm yollamış. Her konuya mesaj atma zorunluluğu hissedenler potansiyeli düşürüyor olabilir belki eksiklik budur:) Beni tanıyan tanır bilen bilir. Sen bana güvenme, seninle çalışmayız olur biter. Konununda ırzına geçtin teşekkür derim;)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çocuk parkı dediğiniz r10'da bu kadar premium çıkmasının sitede aşırı potansiyel olmasını gösteriri. Bakacağız iyinet'teki potansiyel durumuna. 2 gündür daha 1 kişi pm yollamış. Her konuya mesaj atma zorunluluğu hissedenler potansiyeli düşürüyor olabilir belki eksiklik budur:) Beni tanıyan tanır bilen bilir. Sen bana güvenme, seninle çalışmayız olur biter. Konununda ırzına geçtin teşekkür derim;)

Her mesajımın sonunda konuşmayı bitirerek "size hayırlı işler" dememin sebebi konunun dağılmamasını sağlamaktı. Görüyorum ki siz bu durumdan rahatsız değilsiniz.

Sizin üyelik stratejilerinizi bilemeyeceğim. r10daki pre acc.lerin işlevinide bilememekteyim. Forumda ki kullanıcıların size mesaj atma gibi bir zorunlulukları olmamakla beraber , sizden hizmet alma gibi bir zorunluluklarıda yok. Aslında benimde burada bahsettiğim mevzu budur. Karşılaştırmaya girmekten hala sakınıyorum. Çünkü bu çok anlamsız bir durum. Her konuya mesaj yazma gibi bir zorunluluğum olmamakla beraber yazdığım cümleleri bile seçen biriyim. Sizin şahsınıza karşıda bir güvensizlik hissettiğim doğrudur. Şahsen tanımadığım herkese bu güvensizlikle yaklaşırım. Benim burada bahsettiğim r10 ile iyineti aynı kefeye koyarak orada tutan bir uygulamayı buraya uygulamanız hatalıdır. Bu benim görüşümdür. Görüşümü belirttim bu sizin konunuzun sizin tabirinizle ırzına geçmek değil. Bireysel görüşümü belirtmekten başka bir şey değildir. Lütfen yazılanı yazıldığı şekilde anlamaya çalışınız.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu admin ile görüşüldü onay alındı. İsteyen güvenir isteyen güvenmez. Belki vip olmak isteyen vardır yardımcı oluruz. r10 da güvenilirlik puanım o dedim sadece. Digitalpoint de daha yeniyim onunda linkini verirdim ama henüz 2 trade var gerek duymadım. Herneyse vip olmak isteyen pm yollar msn den görüşürz vip yaparız.

Bunun dışında paypal bozdurma pm leri alıyorum. YKB varsa anında paypal bozulur. Ayrıca Vbullettin lisans, VBseo lisans, RapidShare premium, godaddy-namecheap vs. domain vs. vs. almak isteyip paypalı olmayanlarada yardımcı olunmaktadır. VB'ler sıfır alınmaktadır. Rapidshare de +8k point ile sıfır alınmaktadır.

Kısacası paypalı olmayıp paypal ile işi olana yardımcı olmak için burdayım. Paypalda paranız yoksa yollarızda:)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
desene Digitalpoint te iyinet gibi...henüz pm alamamışsın :p
insanların sana olan güveniyle forum trafiğini ölçüyor olmanda ayrı bir meziyet ayrı bir akıl işi...
Ne güzel, bir şekilde ticaret yapmaya çalışıyorsun para kazanmaya çalışıyosun bu takdir edilecek bir durum ancak hoşuna gitmeyen eleştirilere cevap verme gitsin. Kendi kendini baltalarsın ;)
Hayırlı işler umarım düşündüğün kadar randıman alırsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5