İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VirtaPay Karşılığı Face sayfası alıyorum

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Bilmeyenler için virtapay paypal gibi bir sistem 1 hafta sonra resmi olarak açılıyor ve banka hesabına havale mümkün olacak. Aktif olması ve 5k ve üstü olması tercihim. Teklif için pm atabilirsiniz. Fiyat sorun olmaz.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
ben niye göremedim acaba paypala çevirebilecegimiz yeri
üye olurken hediye ettigi 25 dolar refinden üye olanlara 10 tl ceetos parası hergünde ücretsiz olarak 10 dolar yatıran bir scam sitenin verdigi chetoss parası ile face sayfası alıyorsun !!!
oda güzel

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
ben niye göremedim acaba paypala çevirebilecegimiz yeri
üye olurken hediye ettigi 25 dolar refinden üye olanlara 10 tl ceetos parası hergünde ücretsiz olarak 10 dolar yatıran bir scam sitenin verdigi chetoss parası ile face sayfası alıyorsun !!!
oda güzel

Almıyorsan yazma lütfen başlığı kirletmeyelim almak isteyen mutlaka olacaktır. Ayrıca site scam değil. ;)

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
zaten üye olunca 25 dolar direk adam neden o hesap için sana face sayfası versin alemin akıllısı sensin galiba.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5