İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Virtual Dedicated Sunucu Aylık 9.99$ - Türkiye'de İnternet Artık daha.net

daha.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

$55 dolar değerindeki Ekonomik Dedicated Sunucu Şimdi 9,99$/ay

Ekonomik Dedicated Sunucu Kasım Kampanyası.

2.4 Ghz İşlemci
512 MB Ram
10 GB Harddisk
100 GB Bandwidth
Windows 2008
MSSQL 2008
WebSite Panel (Sınırsız Domain)

Ayrıca ödemelerinizi Bonus Card ile yapın 12 aya kadar taksit fırsatından yararlanın.

* Şimdi Sipariş verin Kampanya Kodu olarak VDSVDS girin ve $55.00 dolarlık Eknonomik VDS�i 1 yıl boyunca $9.99�a kullanın.

Kampanya Koşulları:
check.jpg
Dedicated Sunucunun Kurulumu daha.net tarafından yapılacak ve müşteriye teslim edilecektir. Daha sonra Dedicated Sunucu�daki kullanımdan kaynaklanan sorunlar müşteri tarafından halledilecektir. daha.net sadece sunucunun online kalması ile sorumlu olacaktır. Sunucunun kontrolu ve bakımı için yardım isterseniz ücretli olan Sunucu Bakım ve Müşteri Destek Hizmeti'mizi satın alabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
check.jpg
Sunucunun özelliklerini arttırmak için daha.net�in standart fiyatları geçerlidir: Detaylar için tıklayınız
check.jpg
Kampanya 20 Kasım 2010'da sona erecektir.
check.jpg
ISPconfig, cPanel veya Plesk kurulumu (Lisans ücretleri ekstradır)
check.jpg
Sadece 512 MB Ram Ekonomik VDS kampanya dahilindedir. 1 GB ve daha fazla RAM�e sahip olan Dedicated Sunucularımız kampanya dahilinde değildir.
check.jpg
Windows 2008 ve MSSQL 2008 kurulumundan sonra Harddiskte 1.5 GB boş alanla VDS teslim edilecektir.
check.jpg
Kampanya Stoklarla Sınırlıdır.
check.jpg
Kampanya Kodu VDSVDS �dır

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selam iletişim Bilgilerini Msn V.s pm At Server Tanıtım Forumum Var Kazanç Sağlarım Size Bir Anlaşma Yapabilriz Hayırlı Olsun

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
harika kampanya olmuş :alkış:

- Sadece 512 MB Ram Ekonomik VDS kampanya dahilindedir. 1 GB ve daha fazla RAM'e sahip olan Dedicated Sunucularımız kampanya dahilinde değildir.

- Windows 2008 ve MSSQL 2008 kurulumundan sonra Harddiskte 1.5 GB boş alanla VDS teslim edilecektir.
-

Hem 2008 kullanılacak hem 512 ram olacak hemde 1.5 gb boş alan olacak.

Bu özelliklerle windows düzgün çalışmaz kim neyi host etsin.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İşin enterasan tarafı bende win 2008 kullanıyorum. Hemde plesk kurulu. Dotnepnel de değil. Bunlara ek olarak sql 2008 kurulu. Dahada bir kaç şey varken 4.5gb alan kaplıyorlar. Siz 10gb alan verip nasıl 8.5gb işletim sistemiyle doldurdunuz enterasan.
Sizde biliyorsunuzki böyle sunucu olmaz. Bence başlığı değiştirip reseller yapın adil olsun.

COA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatına göre iyi fakat sunucular çok yavaş sistem kaldırmıyor denedim bizzat

numlocks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kez daha sıze tesekkur etmek ıstıyorum.yenı saglamıs oldugunuz maıl sıstemı cok guzel =))

pack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam millet
nasilsiniz?
data center nerde?

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bir spam rüzgarı geldi geçti. natro, daha vps vdsleri dedicated diye satmasanız insanları yanlış yönlendirmeseniz daha iyi olacak.

bu sistem çok alakasız olmuş hiçbirşey çalışmayan bir sisteme neden para odesinler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi