İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

virtual pc 2007 ve server2003

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,
virtual pc 2007 ye win 2003 kurdum ama açılışıta ctrl+alt+delete istiyor bunu yapınca kapatma penceresi cıkıyor ne yapabilirim :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Send Ctrl+Alt+Delete diye bir secenek yok mu?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
arkadaşlar buldum :=)

alt gr + del = ctrl + alt +delete miş ;)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2. virtual pcden sonra rezalet yawaşlıycak o software lanet birşey vmware kullanmanı şiddetle tavsiye ediyorum

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Normal bilgisayarım xp wmware kurdum 80 portunun direk ona gitmesini istiyorum bunu nasıl saglıyabilirim?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Normal bilgisayarım xp wmware kurdum 80 portunun direk ona gitmesini istiyorum bunu nasıl saglıyabilirim?

Kurduğunuz sanal makineye bir statik ip atayınız. Daha sonrasında modem üzerinden 80 portunu o IP adresine yönlendiriniz.

Yönlendirme işlemini tamamladıktan sonra modeme reset atın. Modem açıldığında dışarıdan aldığınız ip adresinizde direk olarak sanal makineniz çalışacaktır.

iç ağınızdan dış ip adresinize bağlanmayı denemeyiniz. Burada sorun yaşabilirsiniz. iç ağanızda sanal sunucunuza belirtmiş olduğunuz statik ip adresinden bağlanınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5