İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Virtuozzo Türkçe Varmı

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla yok..Kanımca gerek de yok zaten.Detaylı bir panel değil.Neredeyse tek sayfadan ve birkaç butondan oluşuyor denilebilir. www.seslisozluk.com yardımıyla bile kullanılabilecek bir panel.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi ki tek sayfadan oluşmuyor.Ama cPanel gibi yüzlerce sayfa içermiyor.Basit bir panel sonuçta.(İşlev açısından değil kullanım açısından.)

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben pleskten girilen virtuozzodan bahsetmiyorum :) Direkt olarak girilen ana virtuozzodan bahsediyorum.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon ama PLESK'ten girilen Virtuozzo nasıl oluyor?

Benim bildiğim Virtuozzo 4643 portunda çalışır. https://123.456.78.9:4643 şeklinde girilir.Ve kullanıcı adı root ve şifresi de sunucunun root şifresidir..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pleskten girilen virtuozoo admin olarak giriş olabilir.Taynet.net bilmiyorsun bir soru sormuşsun adam yardım etmeye çalışıyor ukalalık yapma bari

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baba vps yapmışız puhaha

hocam adam doru sölüyor 1 sayfa start stop rescue :)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
VPS müşterisi için Virtuozzo Türkçe yok, server sahibi için Türkçe ye çeviren bir arkadaş vardı ama SWSOFT dil dosyasını parayla satıyor

Müşteri paneli zaten 2 sayfa reboot tan başkası da bir işe yaramıyor

hekimce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Virtuozzo panel pek beğenilmiyor herhalde, ama virtuozzo'nun file manager'i bence oldukca kullanışlı idi.

yeni gectigimiz server'a sadece cpanel/whm kurdurduk. virtuozzo paralı mı bilmiyorum, ancak bize server icin bir file manager lazım,
ücrestsiz file manager yazılımlar var mı?
teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5