İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Virüs var, Yardım, PE_SPACES.1445

A

alonso

Misafir
selam,
Bu virüs windowsta C:\_Restore\Archive\fs14.cab dosyasına bulaşmış.
silemiyorum Trend pccillin 7.5 kullanıyorum ama program silemedi.
bu virüsün pattern dosyasını nerden bulabilirim yada hangi virüs programı ile silebelirim. Bilgi verenlere şimdiden teşekkürler.. :? :cry: :cry:

M

moy

Misafir
Selam,

Windows Milenyummu kullanıyorsun ? Bu soruma cevap verirsen sevinirim.... Benim bildiğim ve kullandığım kadarıyla en iyisi Norton - 2003
Çok para değil 29$ cık cık.... Yok para vermek istemiyorum diyorsan 2-3 milyona korsan Cd de bulabilirsin.... Onun haricinde norton antivirüs programının temizleyemediği bazı virüsler için kendi sitesinde ufak extra programlar var. Gerçi baktım senin virüsden hiç söz edilmiyor.. yani eğer temizlenmiyecek bi virüs olsaydı mutlaka onunla ilgili ufak bi program koyarlardı oraya... Herneyse ama eğer windows milenyum kullanıyorsan daha pratik bi fikrim var... sen haber ver mutlaka bekliyorum...

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5