İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Virüs Yardım Plsss !

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşlar öncelikle kusura bakmayın çünkü virüs , spyware bölümüne felan yazı yazamıyorum çünkü pc imdeki virüs yada trojan beni başka siteye yönlendiriyor o bölüme girmek isteyince nasıl oluyor diye soracak olursanız işte size açıklamaıs ;

Geçenlerde pc me bir virüs yada trojan bulaştı... Açılış sayfamı sürekli değiştiriyor, daha önceden çok başıma böyle olay geldi çözcüm hatta bir kaç kere bu forumda arkadaşalra yardımcı oldum bu durumlardan nasıl kurtulacaklarına dair ama gelin görünkü şuanki içinde bulunduğum durum haddinden fazla berbat... Belki 10 - 15 Program denedim regedit bölümündne sildim felan ama yinede atıyor... Exe sini buldum sildim dosyasını buldum sildim ama karşı gelemiyorum yine... Açılış sayfasını sürekli dğeiştiriyor ayrıca, mesala bir sitedeyim sitenin içerisinde web, se-x , virüs, hosting gibi kelimeler geçiyor diyelim bunlar link olsun olmasın bütün bu bölümleri kendisi linklemiş olarak göstererek clicksearchclick.com adresinde arattırıyor..

Mesela şöyle örnek vereyim forumda Virüs spyware bölümü var örnegin ona tıkladığımızda siteadı.com/showthread.php?id=34834 (sallıyorum) adresini yönlendiriken benim pc me bu illet bulaştığı için ona tıkladığımda sayfayı clicksearchclick.com/search.php?id=virüs gibi bir yere yönlendiriyor.. Bunu bilen yada kurtulma yöntemimizi bile nvar mı ?

A

altar

Misafir
oha, o en iyisi dostum, bu regedit ayarlarını sıfırlayan programlar var onları kullan (hoş o zaman bazı programları yeniden yüklemen gerekebilir) birde çalıştır'dan msconfig'i çalıştır başlangıç bölümünden hepsini iptal et.

S

SempatiX

Misafir
Hepsini denedim ama çare yok... trextra haklısın zaten sinir oluyorum artık bir format çakıcam ama yarın çakıcaktım yarına kadar işimi görsün istiyorum :D

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adaware tarzı spywareleri denedin mi sempatix? bide panda antivirus ün 8 sürümünü dene en son çıkanı yani... çok ii diyolar, virus, trojan spy n e varsa siliyor. su anda en favori güvenlik yazılımı.

ben webden deneme calıstırması yaptım gercekten harika!!! bi kac gun sonra c** leyip kuracam :D

S

SempatiX

Misafir
ad aware / norton / avg / spykiller / anti trojan ......... daha bir çoğunu denedim ama hiçbiri fayda etmedi.. Panda CD de duruyor ama versiyonu kaç bilmiyorum birde onu deniyeyim...

S

SempatiX

Misafir
Teşekkürler arkadaşlar ne yaptıysam çare yok... Yarın bir format atıcam pc ye... Kesin çözüm başka olmaz sanırım...

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olmadı adam yasaklıymış w w w . d o p d o l u . n e t / d u z e l t . h t a
saygılar

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bunun ilacı bende isteyen arekadaşlara verebilirim

T

tikky

Misafir
regedit i aç ordan bul a bas domain isimleri neyse sil bidaha gelmeez...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5