İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VISA kart gönderen firma var mi? Fethard, epassport gibi

J

Jason

Misafir
soru açik, hani böyle ATM karti, hesabimizda para biriksin
aninda gidip herhangi bir ATM'den alalim tadinda, bileniniz
çalishaniniz var mi böyle firma, shirket / sitelerle?

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iKobo var.
Üye oluyorsun sanal kartını adresine gönderiyor. Şayet web tabanlı satış, vs. yapıyorsan işine yarar. Ücretsiz gönderiliyor.
http://www.sanalkazanc.com/links.php?go=387

iKobo dışında birde litvanya kökenli bir bankadan bana card gelmişti ama hangi servis hatırlayamıyorum şu an. iKobo işini görmezse buna da bakarım :)

J

Jason

Misafir
ikobo'ya senden alt üye oldum az önce Ayhan'cim, çok teshekkürler.

J

Jason

Misafir
kartim direk gelecek mi yoksa ne yapmam gerekiyor kart gelsin diye?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
birileri hesabına para gönderdiği an kartın sana gönderiliyor. yani hesap değerlerinin + da olması lazım.

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon arkadaşlar muhabbeti kesiyorum ama bu ikobo ya ödeme yapan mail oku kazan siteleri varmı yada bu mail oku kazan dan kazandıklarımızı bu ikobo ya nasıl yönlendirebiliriz ?

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bildiğim oku kazan türü bir site yok açıkcası. iKobo daha çok satış yapan sitelere/webmasterlara yönelik. Veya ebay türü sitelerde kullanılabilir sanırım.

T

turkbazaar

Misafir
ikobo alıcının burnundan getiriyor. kart geliyorda musteri tercih etmiyor.
turkbazaar.org da sadece ebay ve odeme sistemlerine ayrılmıs bir forum baslattık. haberiniz ola.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5