İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vista Beta2

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sebebini bilmesemde XP bir şekilde banada eksik geliyor. Sanırım bende sıkıldım..

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende küçük bir bilgi ekleyeyim.Bu ayki pcnet dergisinde
Windows vista'nın tüm sürümlerinin tek bir dvd'de olacağıdan bahsediyor.
haber adreside: www.crn.com

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
fatihhk' Alıntı:
ya ALLAH'ın aşkına post kasma ne olur.
heryerde denk geliyorum söylemeyeyim diyorum dayanamadım ama lütfen:(

post kasma diyorsun iyi güzel tamam destekliyorum.. Fakat bu başlık altına vistanın 4 gb olduğunu fakat kotasının 3 gb olduğunu yazmış indiremiycem demiş ne var bunda.. sen buna post kasmakmı diyorsun... ne yazılmalı bunun altına... helal olsun gates e 4 gb lık bir işletim sistemi yaptı herhalde bunu 4 gb la kullanırız vs vs vs. mi.. madem gözünüze bi yanlış lık çarpti dimi hem reputation denen bir sistem geliştirmişler hemde yöneticilerin pm leri var. her türlü sorununu bu şekilde dile getirebilirsin... foruma zararımmı dokunuyor eyvALLAH çeker giderim. İstenmediğim yerde niye durayımki.. Uzun zaman olmadı iyinet forumlarına gireli burdan çok bilgi edindim Yukarda ALLAH var inkar edemem Ama şunuda gördümkü Bütün artizler webmaster olmuş yada webmaster olanlar artiz oluyor öyle diyim yani.... Şunu unutmayınki her zaman yol göstermek yetmez.. kolundan tutup beraberde yürümen gerekir.. Kör bir insana sen bir oylu ne kadar tarif edersen et sonuç sıfırdır fakat kolundan tutup onunla aynı yolda yürürsen işte o zaman iyi birşey yapmış olursun.. Gerisi boş Gerisi anlamsız.. Bende buraya yazmıyacaktım ama dayanamadım. System32 nin davet edilmesini ben istedim referansıda benim. şayet bu ortama yakıştıramıyorsanız sizleri başbaşa bırakmasınıda kendi yolumuzu çizmesinide çok ama çok iyi biliriz... (lütfen yazıma cevap verilmesin konu dışına çıkılmasın yazıma bir itirazı olan reputation yada özel msg ile oyrumunu yapabilir ) kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5