İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VistaBB(Phpbb) Editleyecek Uzmanlar

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteyi açtığım günden beri vistabb kullanıyorum , tasarım ve kullanılabilirlik açısından çok hoşuma gidiyordu , site geliştikçe sistemin sıkıntıları ortaya çıkmaya başlamıştı , uzun süredir çok sıkıntı yaşattı. Şu an yaptırmak istediğim şey sistemi editletmek ve vistabb formatından sıyırıp yeni ve özel bir sistem yaratmak.

- Aşırı cpu yiyor sebebi bulunup giderilmeli
- Çok sayıda kod hatası var bunlar giderilmeli
- Ek 2-3 mod yazılacak
- EN ÖNEMLİ sorun ise yavaş çalışması .. Şu an Teklan DC sunucumda barınan sitem koca sunucudaki tek site ama hala aşırı yavaş .. Mümkün olan en yüksek sayfa geçişi sağlanacak duruma getirilmeli . Bu da sanıyorum ki kod hatalarından kaynaklanıyor.

Konu yüzeysel olarak bu şekilde.. Konu üzerinde deneyimleri olan uzman kişilerin tekliflerini iletmelerini bekliyorum. Ticari bir portal olmadığından astronomik fiyat çekilmezse sevinirim ;)

Mail / MSN : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5