İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vit.com.tr yi kullanan var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bah51

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba vit.com.tr domain fiyatları çok ucuz kullanan var mı ?
hizmet nasıl?
panel veriyorlar mı?
güvenilir mi?

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm..

ben 10 tane domain aldım ordan

awbs paneli.. var

bah51

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar birde anlamadım domain fiyatı nedir?

sitesinde DOMAIN KAYIT 7.95$ diyor

yukarıdaki reklamında ise Faturali Domain Kaydi 3.95$ Inanılmaz!!

hangisi dogru?

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size bir anımı anlatim

evet bende gördüm orayı,size başımdan geçen bir olayı anlatim.domain fiyatları benimde dikkatimi çekti ve siteye girdim,bu arada e-commerce paketi ilanı vermişler sitelerinde .
ve başka bir siteden alıp aynen koymuşlar özellikleri filan yazmışlar .

bende özellikleri iyi görünce merak ettim ,online destek aldım, sağolsun bir eleman anında cevap verdi.

fakat bilgi aldığımda ,sitelerine koydukları özellikteki programın ,daha ne olduğunu bile bilmediklerini gördüm, adamlar başka bir yerden almış koymuş daha ne olduğunu bile bilmiyorlar.

bende kibarca kendilerini uyardım, ve bilgi verdim, ve eğer bu şekilde hizmet vermiyor iseniz web sitenizde yazdığınız özellikleride değiştirin dedim.boşuna milleti oyalamayın dedim.fakat aradan 3 hafta geçmesine rağmen adamlar hala başkalarından kopyaladıkları özellikleri sitede yazıyorlar.

bende bu ciddiyetsizliği görünce ,diğer hizmetlerde de aynı ciddiyetsizliği sergiliyebilirler diye ,domain almaktan vazgeçtim.

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla 3.5 $ ken :D almıştım ben domainleri..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5