İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vmware problem...

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Kategorilere baktım ama en uygun yer olarak burayı buldum.

vmware programıyla ilgili bir sorunum var. programı kurdum ve bir snal makina oluşturdum

CD-ROM yerine ISO seçimi yaptım ve bu ISO'yu gösterdim...

Daha sonra BIOS'tan ilk açılışta CD-ROm'u seçtim

ama ne hikmetse bir türlü kuruluma geçemedi..

HATA aşağıdaki gibi..

http://www.resimsakla.com/upload/members/hata.jpg

Yardımlarınızı bekliyorum...

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iso'nun başlatılabilir olduğundan emin misiniz? Normalde bu sorunu yaşamamanız gerekirdir.

Iso ile başlattığınızda tekrar bios bölümünden CDROM seçmeyin, olduğu gibi başlasın.

UltraISO gibi bir programla Iso'nun başlatılabilir bölümü olup olmadığını görebilirsiniz.

Bu arada kurmaya çalıştığınız Iso neydi? belki onunla ilgili bir sorun olabilir.

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iso'nun başlatılabilir olduğundan emin misiniz? Normalde bu sorunu yaşamamanız gerekirdir.

Iso ile başlattığınızda tekrar bios bölümünden CDROM seçmeyin, olduğu gibi başlasın.

UltraISO gibi bir programla Iso'nun başlatılabilir bölümü olup olmadığını görebilirsiniz.

Bu arada kurmaya çalıştığınız Iso neydi? belki onunla ilgili bir sorun olabilir.

Windows 2003 Enterprise R2 (Microsoft'un sitesinden indirdim)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5