İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vodafone Aylık Cepnet(Sınırsız) Kampanyası Bitti

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
İşte açıklama: Cepnet PaketiAylık Cepnet Paketi 01.11.2011 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. Aylık CepNet tarifemiz yerini 10 MB’dan 8 GB’a kadar her türlü İHTİYACA GÖRE YENİ MOBİL İNTERNET PAKETLERİMİZE bıraktı. Yeni paketlerimiz ile, mobil internet keyfini hız sınırı olmadan çıkarabilirsiniz.Yeni paketler ve detaylar linkte : http://www.supheli.net/2011/11/vodafone-aylik-cepnetsinirsiz-kampanyasi-bitti/

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Aslında 8 liraya sınırsız olması çok güzel yavaş ama bilgisayarınızda sınırsız internet oluyor.Benim gibi öğrenci olanlar için güzeldi.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yani sömürüyorduk doğruya doğru 7 gb yaptığımı hatırlarım :D

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sırf bu paket için vodafone hat almıştım. Şuan cepten cepnetle giriyorum. Bayadır kullanıyordum. Ama kader böyleymiş. Yeni paketler de gayet kazık türkcell gibi. Şimdi diğer türkcell hattı tekrar kullanmaya başlasam beni arayanlar bu hattan arıycak...
Domain yönlendirmesi gibi telefon numarası yönlendirmesi de olsa iyi olurdu.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Sırf bu paket için vodafone hat almıştım. Şuan cepten cepnetle giriyorum. Bayadır kullanıyordum. Ama kader böyleymiş. Yeni paketler de gayet kazık türkcell gibi. Şimdi diğer türkcell hattı tekrar kullanmaya başlasam beni arayanlar bu hattan arıycak...
Domain yönlendirmesi gibi telefon numarası yönlendirmesi de olsa iyi olurdu.

E var zaten.. Adamlar bas bas bağırıyor, "numarasını taşımak isteyene bunu veriyoruz şunu veriyoruz.. Gel vatandaş gel" gibi..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hiçbir işe yarayan birşey değildiki, çok yavaştı 10kb üzeri her bağlantıyı resetliyordu onun yerine haftalık vodemnet var daha iyi.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
1 sene boyunca bu şekilde kullanmıştım AVEA ile tanışmadan önce , şu an avea'dan haftalık paket alıyorum 1 GB limitten sonrası hız biraz düşüyor bu vodafone hızından bile yüksek :)

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
İyi de ikinci paragrafta "Mevcut Aylık Cepnet kullanıcılarımız Cepnet paketlerini iptal etmedikleri sürece kullanmaya devam edebilirler." diye yazıyor. Yani şu an aboneliği olanlar için değişen birşey yok.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyi de ikinci paragrafta "Mevcut Aylık Cepnet kullanıcılarımız Cepnet paketlerini iptal etmedikleri sürece kullanmaya devam edebilirler." diye yazıyor. Yani şu an aboneliği olanlar için değişen birşey yok.
Ben uzun süre iptal etmem o zaman.
Şuvanda aveada 1 gb 9 lira kampanya varmış ama onda limiti geçince ekstra para mı alıyo yoksa hız mı yavaşlıyo bilmiyorum

4tech

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
benım duruyor odemesı gectı ama kampanyası daha var sıteden vs ıptal etmedım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5