İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vodafone Hukuki Süreci Başlattı

faruqen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu sıralar oldukça gündemde olan Vodafone Tüketici Hakları Bildirgesi ve Turkcell Cep Anayasası ile ilgili Vodafone tarafından bir kamuoyu açıklaması yapıldı.
Vodafone’un Ocak 2009’da başlatmış olduğu Vodafone Tüketici Hakları Bildirgesi çalışmasının taklit edilerek Turkcell tarafından "Cep Anayasası" adı altında kullanılmasının ardından, Turkcell aleyhinde hukuki süreci başlattı.

Kaynak: http://www.marketingturkiye.com/yeni/Haberler/NewsDetailed.aspx?id=19649

batuhankaralar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve az önce turkcell'den yazılı bir açıklama geldi.açıklamayı arkadaşın verdiği siteden öğrenebilirsiniz.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
arkadaş madem öyle bir mevzu vardı neden başta reklamını yapmadıki şimdi turkcell çıkarınca kendiside çıkardı ama asıl takliti vodafone yaptı insanlardaki izlenim bu ve milletin gözünde kendini küçük düşürdü

hayatnesesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben zaten bıktım hangi kanalı açsam bi onun cep yasası bi ötekinin cep yasası :) ama gel gelelim 19 liralık faturalı hattıma her ay 25-30 tl ödüyorum.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
bunlara elini veren kolunu kaptırıyor artık şu paket mevzusunda bir sınırlama belirleseler çok iyi olur mesela paketlerde sadece içerik ne ise o olmalıdır diğer her türlü özel aramalara müzik indirmelerine vs kapatsalar çok iyi olur ama buda onların işine gelmiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5