İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Voip forumuna mesaj atan atacak aranıyor

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arakdaşlar voip(ip telefon, skype vs...) teknolojisi ile ilgili olan forum sitesine mesaj atacak arkadaş aranıyor.

150 mesaj 15 ytl dir. sadece bir arkadaş aranıyor şimdilik. kesin atarım, ben bu teknolojiden anlarım diyenler iletişim kurarlarsa memnun olurum...

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar, kabul eden arkadaş pes etti:) ben yapabilirim diyen arkadaş aranıyor(sadece 1 kişi)

Folder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yabancı Voip Firmaları
Yabancı firmaların verdikleri hizmetler ürünler ve kapmanyaları hakkında...
Alt Forumlar: Msn, Skype

150 Konu anlaşdıkmı

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 mesaj 15 ytl. domain veremiyorum. eğer kabul ediyorsanız siteye kaydolun, kullanıcı adınızı ö.m ile bana bildirin. 150 mesaj sonunda 15 ytl nizi alın...

Folder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deyildir :)

vallaha Kusura bakmayon konuları ekledim ancak benim bildigim gibi deyilmiş bende " pes" demek zorunda kaldım arkadaşdan özür diliyorum...kolay gelsin

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek bir konu hakkında nasıl bu kadar çok konu veya msj bekleniyor anlamadım! ztn forumun baya msj sayısı var! tek konu oldugu için gonderilen konular neredeyse aynı oluyor. ondan dpolayı kaliteli olmaz! içerik biraz daha geniş olsaydı, seçenek olsaydı atılabilirdi o kadar post!

T

tiklat.net

Misafir
Konular: 191, Mesaj: 234, Üyeler: 53, Aktif Üyeler: 8

gelişmesi için çok zamana ihtiyaç var...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5