İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VPN aranıyor

aroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avrupa birliği ülkeleri lokasyonlu Vpn aramaktayız.Bağlantı şekli windows çalışma alanına bağlan şeklinde olmalıdır, program vesayre olmamalıdır.
değişik ip olması takdirinde aynı firmadan birden çok alışveriş yapılabilir.
minumum 2 gün - maksimum 30 gün süreli VPN olması gerekiyor.

aroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VPN arıyorum , konuyu yanlış yerde açmış olabilirim.
örnek : strongvpn.com

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
İllede VPN mi olmasi gerekiyor, Win VPS ile bu ihtiyacinizi karsilayabilirsiniz diye dusunuyorum.

aroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İllede VPN mi olmasi gerekiyor, Win VPS ile bu ihtiyacinizi karsilayabilirsiniz diye dusunuyorum.

vps kullanmasını bilmiyorum, vps hizmetini alınca kullandığımız bilgisayarın yanında ayrıyetten bir makine satın almamız gerekiyor mu? sadece laptoptan mevcut internet bağlantımla bağlanabileceğim yurtdışı ipsi alabileceğim bir şey istiyorum tabi nasıl bağlanacağımıda satan kişi yazması lazım.proxy tarzı kullanıcam fakat proxyler yavaş o yüzden uzaktaki ofise bağlanan servislerlerden yararlanmak istiyorum.benim için önemli olan ip değişimi maksimum 30 gün parası ödeyebilirim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
vps kullanmasını bilmiyorum, vps hizmetini alınca kullandığımız bilgisayarın yanında ayrıyetten bir makine satın almamız gerekiyor mu? sadece laptoptan mevcut internet bağlantımla bağlanabileceğim yurtdışı ipsi alabileceğim bir şey istiyorum tabi nasıl bağlanacağımıda satan kişi yazması lazım.proxy tarzı kullanıcam fakat proxyler yavaş o yüzden uzaktaki ofise bağlanan servislerlerden yararlanmak istiyorum.benim için önemli olan ip değişimi maksimum 30 gün parası ödeyebilirim.
Windows VPS tam aradigin tarzda bişey. Sunucu IP sini yazip sunucuya giriyorsun kullanıcı adı ve şifreden sonra sana ait bir masaustu geliyor ekrana. Kısaca uzak bir noktadaki başka bir sistemi kullanıyorsun. Girdiğin sitelerde VPS in IP numarası gözüküyor.

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğiniz işlemci Windows VDS ile yapabilirsiniz. Size istediğiniz hizmeti sunabilirim. P.M Gönderdim ilgilenirseniz geri dönüş yapabilirsiniz.

snackers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gereksiz öneriler var, vpn isteyen arkadaş, ilk önce uzak masaüstü yapacak sonra ordan internet explorer sonra siteye girecek, eğer bişey indirecek ise ilk önce bu vps'e sonra kendi bilgisayarına vs.vs.vs. uzun hikaye.

oysaki, bilgisayarında oluşturacağı bir bağlantıya connect diyerek vpn geçidine bağlanacak ve servis sağlayıcının verdiği ip'yi alacak bilgisayar ve türkiyede kullandığı adsl bu vpn'i sadece point-to-point taşıyıcı moduna geçmiş olacak.

dolayısıyla her yerde servis sağlayıcının verdiği ip gözükecek ve direkt olarak işlem yapacak, dolayısıyla sizin önerileriniz yorucu ve gereksiz.

+ adsl hattınız üzerinden sizi sniff edebilirler ama adsl üzerinden vpn ile bir ISS'in networkune bağlanırsanız sizi kimse sniffleyemez.

php4food

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngiltere lokasyonlu VPN satabilirim. Kendim kullanıyorum normalde fakat, eğer istiyorsanız eğer aylık 50 YTL'den verebilirim. Limitsiz band ile..

HostUzman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VPS kiralayıp bi VPN kurabilirsiniz.
Bu işlemi hizmet sağlayıcınız pekala yapabilir.
İyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5