İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vps alacagim uygun fiyat

S

Sezginayhan

Misafir
win vps alacagim uygun fiyat sitlerim acilsin yeter 50 YTLden fazla vermiyecegim bide hemen acilmasin istiyorum yarin kullanmam lasim havaleyi hemen yaparim vps kapanmaisn tek istdgim bu baska bisey istemioyrum

firmlar kendilerine gore bahanerlerle beni magdur edip para istediler yedeklerim kaybettiler hala forumda yaziyolar vps dedicated satilolar iyinet bu kisilerin milleti magdur etmesine izin weriyo

LNWserver
UniVps
Life Nic
bu uc firmayi kimseye tavsiye etmem

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
win vps alacagim uygun fiyat sitlerim acilsin yeter 50 YTLden fazla vermiyecegim bide hemen acilmasin istiyorum yarin kullanmam lasim havaleyi hemen yaparim vps kapanmaisn tek istdgim bu baska bisey istemioyrum

firmlar kendilerine gore bahanerlerle beni magdur edip para istediler yedeklerim kaybettiler hala forumda yaziyolar vps dedicated satilolar iyinet bu kisilerin milleti magdur etmesine izin weriyo

LNWserver
UniVps
Life Nic
bu uc firmayi kimseye tavsiye etmem

selam lifenicten ne gibi sorunla karşılaştın merak ettim ?

S

Sezginayhan

Misafir
vps aldim kapattilar yedeklerim kayboldu daha ne osun ?

S

Sezginayhan

Misafir
acilacak dediler acilmadi fatira yolladim dediler fatura yokortalikta yedekler gitti life nic sina cikiyo univps sinan plusserver sinan her yerde sinan var yani ayni kisi

L

LifeNIC~

Misafir
Müşterilere geri ödeme çıkmaya başladık bu işi bırakıyoruz galiba gidişat onu gösteriyor. Banka bilgilerinizi tarafımıza ulaştırın, geri ödemenizi yapalım.

Şu ana dek, 4 müşteriye (iyinetten gelen) geri ödeme yaptık, 3 müşteri kaldı iyinetten.

İyi çalışmalar

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşterilere geri ödeme çıkmaya başladık bu işi bırakıyoruz galiba gidişat onu gösteriyor. Banka bilgilerinizi tarafımıza ulaştırın, geri ödemenizi yapalım.

Şu ana dek, 4 müşteriye (iyinetten gelen) geri ödeme yaptık, 3 müşteri kaldı iyinetten.

İyi çalışmalar

Eğer sizin için de bir sakıncası yoksa bu kararınızın sebebini öğrenebilir miyim?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bağlantımdan veya iyinet'ten kaynaklanan bir problemden ötürü özel mesajınıza cevap veremedim.Burdan vermek en iyisi :)

Bilgilendirme için teşekkür ederim.İş hayatınızda başarılar.

S

sasu

Misafir
sinan bey tekrardan kabuk deyistirmemi soz konusu ? yeni kankanız ile anlaşamadınızmı 1 pm de ben alabilirmiyim nedense yazılanlardan sonra cekilme kararı aldınız

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu sinan bey ucuz ucuz dağıtıyordu bi ara bende tepki göstermiştim ama değişen pek birşey olmamıştı sonra uçup gitmişti o arkadas mı :)

S

Sezginayhan

Misafir
yedekleri geri alamadiktan sonra biz ne yapalim parayi sinan bize para yerine yedekleride versen olur kadar site bilgileri yok artik nasil olacak bi aciklama yap istersen

D

datafirm

Misafir
Minimum Özellikler ve Fiyat

Xeon 2.8
256 Ram
20 Gb Hdd
Server 2003 Yada Linux
Plesk 7.5.6 Windows / Plesk 7.5 Linux / Webmin Linux
1000 Gb Aylık Trafik
2 Adet Static İp
1Gbps Ethernet Port

Aylık 50 YTL
Daha Ayrıntılı Bilgi İçin
[email protected]
msn adresinden görüşebiliriz

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
2 tane win vps aldım kendime ucuza sanada ayarlıya bilirim bana ulaşırsan iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5