İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vps de Kampanya Hemen Teslim

D

datafirm

Misafir
Xeon 2,8
256 ram
20 gb hdd
500 gb aylık trafik
centos yada fedora + plesk türkce panel
Windows server 2003 + Plesk Türkce Panel
aylık 50 YTL
10 dk içinde teslim

İletişim için [email protected]

Stoklarda 8 Adet Bulunmaktadır Sunucularda istenildiği gibi ram upgrate i yapılabilir hdd upgrate i ekstra olarak eklenmektedir..

Not : Kullandığınız CPU Dualdir Tek Cpu kullanmıyorsunuz..

Ugur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
• Dual Xeon 3.6 GHZ 4 CPU Extreme Edition 64 Bit
• 256 ECS Ram
• 20 Gb SCSI HDD
• 100 Mbit Uplink
• 500 Gb Aylık Trafik
• 2 IP Adresi
• Plesk 7.5.6 veya C-Panel
• Windows Server 2003 / Redhat Fedora Core 3
• 55 YTL / AY

cPanel Fiyata Dahil midir ?

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VPS Sunucularda Lisans Geçerli Değildir. Bir İşlemci üzerinden yani bir makina üzerinden alınmış lisansı saal makine kurarak dağıtabilirsiniz..!

zaten vps kurulumu yaparken herhangi bir şekilde cd key gibi bir şey istemez.

x7even

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın datafirm yetkilileri,

Aldığım vps sunucu dun birden gitti ve dunden beri kapalı mail atiyorum cevap yok msnde problem vardır dedim bugun duzeldi ve siz hala yoksunuz. Yetkili kisinin telefonuna mesaj attim cvp yok arayım dedim sonra telefon kapali nasil ulasabilcez biz size soyler misiniz? Sunucuda problem olabilir ama bu sekilde iletisimi koparmak bence hic dogru degil deseniz ki 2 saat sonra acilcak ya da 2 gun sonra acilcak amenna ama su anki durumun bir aciklamasi yok...

x7even

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt aylık yaptım arkadaşlar geri odeme talep ettim bakalim yarin netlik kazanıcakmıs 30 gun icerisindede para iade edilcekmiş bekliyoruz...

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:D ups. datafirm'in durumu kotuye mi gidiyor ?

umarım sonuc her iki taraf icinde, husranla sonuclanmaz. kotu bir izlenim olur..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5