İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VPS için Plesk Extrenal Lisans

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar,

Daha önce vps forumunda sormuştum, ama asıl konu burayla ilgili olduğu için buraya da yazmayı uygun gördüm.

Almayı düşündüğüm VPS de panel olmadığı ve firma panel sağlamadığı için plesk kurmayı düşünüyorum. Forumda gezerken vpsler için external lisansların daha ucuz olduğunu okumuştum.

Bunları swsoft dışından alırsam bi sorun olur mu ve fiyatlandırma neye göre ?

Bir de dışarıdan aldığım zaman lisansımı sunucu değiştirdiğimde kullanabilir miyim ? Bana ait olduğunu nasıl kontrol ederim. (verify.cpanel.net gibi birşey ? ) yani aldığım kişiye nasıl güvenirim ?

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
lifenic bu vps forumunda bahsettiğiniz 10 liraya vereceğiniz lisans hakkında biraz bilgi verebilir misiniz ?

Burstnetdekiler çok pahalı sizinkine göre ... hangi versiyon ve ne kadar süreli bu vereceğiniz lisans ?

L

LifeNIC~

Misafir
Plesk Limitsiz Domain, 1 dil seçenekli.
w2k3 (7.5.6+) ve Linux (7.6) sürümü, sürüm numarası ve key'in tam adı:
PLSK[1][1].00197892.0000 (w2k3 için)

SwSoft üzerinden verifikasyon işlemini yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5