İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vps sağlayıcıma dispute açtım fakat pek bilgim yok ?

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
40 gün önce http://hostingamerica.com dan özel anlaşma ile 120$ a vps aldım ve paypal'dan ödeme yaptım fakat 4-5 gün sonra ödeme yapılmadı diye hesabım kapatıldı ve mailerime cevap verilmedi

Daha önce dispute diye birşeyin varlığından haberim olmadığından başvuramamıştım fakat bugün öğrendim ve başvurdum ve tam olarak şöyle yazdım:
I bought private vps pack ( normally vps price is 35$/month but I bought vps with 12 terabyte bandwitdh so we agree 120$/month ) but 5 days later they said you didn't pay money and if you don't pay now we suspend your account. Later I wrote I paid but they suspend my account and don't reply my e-mails
Dispute açalı 2 gün oldu bir gelişmede yok şuanda, yolladığım yazındanda anlamışsınızdır ingilizcem pek iyi değil bundan sonraki aşamalar nedir bu açıklama yeterli ve dogrumu ve parayı geri alma olasılığı nedir deneyimli arkadaşara sorayım dedim

Not: premier hesabım var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5