İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VPS ve Domain Benden Proje ve Script Senden!

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Arkadaşlar elimde şu anda VPS bulunmaktadır ve 3 adet domain bulunmaktadır. Satmayı planladığım bu domainler:
mjturkiye.org - webmaster platformu olabilir
yefeed.com - sosyal ağ olabilir
kulzos.com - katılımcı sözlük olabilir

yada bu domainler uygun değilse yeni domain alabilirim projeye yönelik.

İstediğim şey hem ortak olarak benimle birlikte siteyle ilgilenebilecek birisi hemde yeni bir fikir.

Tasarım ve yazılım konusunda profesyonel arkadaşlar ortak olmakla ilgilenirlerse konuşabiliriz.

Günlük 10 saat kadar internet başında durabiliyorum. Yani siteyle aşırı derecede ilgilenebilirim...

VPS'in ilk 1 yılı ortaklık boyunca bana aittir. Sonrasında eğer iş başarılı olur yani tutarsa 1 yıldan sonra ödemeleri 1 ay o 1 ay ben şeklinde yapabiliriz.

Şu an elimdeki VPS çok büyük özelliklere sahip değil fakat başlangıç için bizi idare edebilecek konumdadır...

Fikirlerinizi bekliyorum...

Açabileceğimiz siteler:

Müzayede tarzı açık attırma sitesi...
Gittigidiyor gibi 2.el açık arttırma sitesi...
sosyal ağ gibi birşey olabilir...
fizy gibi online müzik sitesi olabilir...
katılımcı sözlük sitesi olabilir...
yeni bir webmaster platformu olabilir...
ve birkaç fikir daha var aklımda ve scriptini yazabilirse ortak olacak arkadaş eğer çok güzel bir fikrim var... bunu burda paylaşıp çok kişinin bilmesini istemiyorum...

İletişim için PM atın yada MSN adreslerinizi yazın ben eklerim...

...

meqan.org

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aga ben talibim ne istersen olur ok msnem : baba @ ibrahimserhat. uni. cc ekle bekliyorum çok güzel bi iş çıkarıcaz senle msnde anlatırım script içerik vs herşey benden hostun win mi linuxmu eğer win se yaşadık

dizaynturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstanbuldaysanız kapsamlı bir ortaklık kurabiliriz ... Mesaj Atın Görüşelim

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
aga ben talibim ne istersen olur ok msnem : baba @ ibrahimserhat. uni. cc ekle bekliyorum çok güzel bi iş çıkarıcaz senle msnde anlatırım script içerik vs herşey benden hostun win mi linuxmu eğer win se yaşadık

İstanbuldaysanız kapsamlı bir ortaklık kurabiliriz ... Mesaj Atın Görüşelim

evet istanbuldayım msnden görüşelim [email protected]

msn adresim: [email protected]

VPS Özellikleri:
Intel® Core™ i7-930
256 MB DDR3 RAM
50 GB Web Alanı
100 Mbit/Sec İnternet Erişimi
İşletim Sistemi: Linux
Sistem Paneli: LXadmin

Gurbetseli

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba Aslinda ben bu mesaji okudukdan sonra söyle bisey geldi aklima suan 2 Suncuvar Dedicated.. yani vps felan sorun degil...

Eger ilgilenirsen seninle ortaklik yapabiliriz. Hosting isi icin ayrintilar icin destek@x ekleyebilirsin..

Eger msn veya pm ile cevap mermek isdersen bu konunun linkinide eklersen sevinrim olurya unuturum ;)

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5