İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vt'de kayıt değiştirme yardım..

akif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

vt den bilgileri listeleyip , yanındaki linke tiklayarak düzenle yapmak istedim..
hat kodu yok fakat güncelleme yapamıyorum..
Yardımcı olursanız sevinirim.

PHP:
case toplist2duzelt:
$toplist2_id = $_GET['toplist2_id'];  
$sorgu = mysql_query("SELECT * FROM toplist2 WHERE toplist2_id = '$toplist2_id'"); 
//$sorgu = mysql_query("SELECT * FROM toplist2 WHERE toplist2_id = '$_GET[toplist2_id]'"); 
$yaz = mysql_fetch_array($sorgu);

$kod=$yaz['kod'];
?> 
<!-- <form action="yonetim.php?mode=toplist2duzelt&toplist2_id=<?=$_GET['toplist2_id']?>" method="POST"> -->
<form action="yonetim.php?mode=toplist2duzelt&toplist2_id=<? echo "$toplist2_id"; ?>" method="POST">
  <table  border="0" cellspacing="0" cellpadding="0"> 
  <tr><td><font face="Verdana" size="2" color="Black">Toplist Kodu:</font></td> 
<td>  <textarea name="kod" cols="39" rows="7"><?=$yaz[kod];?></textarea><td> 
<!--<td>  <textarea name="kod" cols="39" rows="7" value="<? echo "$kod"; ?>"></textarea><td> -->
   <input type="hidden" name="kaydet" value="1" /> 
  <input type="hidden" name="toplist2_id" value="<?=$bilgi[toplist2_id];?>" /> 
  <input type="Submit" name="gonder" value="Gonder">   <input type="Reset" name="Reset" value="Temizle"></td></tr> 
  </table></form><br> 
<? 
$kod=$_POST['kod'];  
if ($kaydet == 1) {
$toplist2_id    = $_GET['toplist2_id']; 
$yaz = mysql_query("UPDATE toplist2 set kod='$kod' WHERE toplist2_id='$toplist2_id'"); 
if ($yaz) {
//echo ("UPDATE toplist2 set kod='$kod' WHERE toplist2_id='$toplist2_id'"); 
 //  print mysql_error(); 
 echo "<script language='javascript'>alert('Düzenleme İşlemi Başarıyla Tamamlanmıştır...'); location.href='yonetim.php?mode=toplist2';</script>"; 
}else{ 
      echo "Hata oluştu";  
	 } 
}
break;

akif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vt'de gunceleme! yardım.

siber, echo update yazısını kaldırdığım halde güncelleme olmadı....

BordoMavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
veriyi POST la gönderiyorsun fakat verilerini urlye tanımlamışsın ayrıca POST ile göndermiş olduğun verileri GET ile kontrol etmeye çalışıyorsun

method="POST" bunları method="GET" böyle yap yada

$_GET
['toplist2_id'] yerine
$_POST['toplist2_id'] veya $toplist2_id

kullan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5