İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vurgun Com için Sizce ?

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Selamlar vurgun.com satış ortaklıgına uye oldum fakat bannerlerini koymadım henüz sizce ne kadar sağlamdır odemelerinde sorun varmı kullanan arkadaşlar varmı ?

S

SupRAdyN

Misafir
cuma gunu belli olacak ödeme yapıp yapmayacagı. cuma gune bilgi veriirm herkeze buradan.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ödeme yaparmı bilmiyorum ama bayabi karınca yazısı var sitede giriş yazısının hemen üstünde akan yazı

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
SupRAdyN beklıyorum gerekirse msnden goruselim onemli kardeş msn izzet22 AT Hotmail Kom

S

SupRAdyN

Misafir
önyargıya gerek yok cumaya az kaldı cuma ödeme alırsam burdan size bilgi verecegim.. imzamda msn adresim var.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteye bakmamıştım, tiva :) Baktım, lez, gay bilumum ne arasak var, oradan gelecek para ile ancak okey alınır, başkada birşey alınmaz :D

M

MerKuR

Misafir
vurgun sanırım vurgun yapacak gibi duruyo bence guven vermiyo.

C

corelx

Misafir
ben vurgun.com sahibiyim buyrun soyleyin ciddiyetsizlik nerde ? 27 adet calısan personeldemi veya aradınız da karsınıza yetkilimi cıkmadı.

Suprady odemeni almadınmı arkadasım. ?

Kimseye on yargılı davranmayıp gelişi guzel konusmak kolay ?

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ticari işletmeleri bu şekil önyargılar ile tanımlamanız çok yanlış. vurgun.com ile özel bir reklan anlaşmamız var ve gayet ciddi bir şekilde ödemelerini zamanında tam olarak yapıyor.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben vurgun.com sahibiyim buyrun soyleyin ciddiyetsizlik nerde ? 27 adet calısan personeldemi veya aradınız da karsınıza yetkilimi cıkmadı.

Suprady odemeni almadınmı arkadasım. ?

Kimseye on yargılı davranmayıp gelişi guzel konusmak kolay ?

27 adet çalışan mı? 27 kişi ne iş yapıyor acaba?

S

SupRAdyN

Misafir
Arkadaslar Ben vurgun.com dan ödememi aldım. gayette ciddi bi firma.
Bazı arkadaslar burda alay konusu yapmış. Mod arkadaslarda cifte standart var baskası yazsa hemen banlanır ama bazılarına kıyak geciyolar unutmayınki kıyakcılıgın sonu ayakcılıktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5