İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vurkac.com - Ortaklık Sistemi Aktif!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
VurKac.Com Ortaklık Sistemi
Bir çok site sahibi gibi sizde, kendi ek gelirinizi web sitenizden sağlayabilirsiniz.
Web siteniz için hazırlanmış olan Banner ve Text Reklamları kullanarak sitenizi bir kazanç kapısı haline getirmeniz hiçte zor değil!
Satış Ortaklığımız 2 Bölümden Oluşmaktadır.
1. Bölüm:
Sitenizden göndereceğiniz ziyaretçilerin sitemize üye olmaları karşılığında 0,20 YTL ücret ödenecektir.
Üye olan her üye için 0,20 YTL
Örnek: 1 Gün İçinde
580 Standart Üye Yaparsanız
Üye Başına : 0,20 YTL
580 x 0,20 = 116.00 YTL Ödeme kazanacaksınız!
--------------------------------------------------------------------------------
2. Bölüm:
Gönderilen her ziyaretçi eğer sitemize üye olur ve GOLD üyeliklerden herhangi birini alırsa,
GOLD Üye Başına 10 YTL kazanacaksınız.
Örnek: 1 Günde
750 Standart Üye
5 GOLD Üye Yaparsanız
750 x 0,20 = 150 YTL
5 x 10 = 50 YTL
Hem Standart Hemde Normal Üyelerden Toplamda
150 + 50 = 200 YTL Ödeme Kazanacaksınız.
----------------------------------------------------------------------------------
İstatiklerin (Rapor) Güncellenmesi
Örnek: 01.01.2009'un istatigi 02.01.2008 Öğlen 12:00 - 13:00 Arası Ekranlarınıza Yansımaya Başlayacaktır.
Ödemeler ;
Pazara kadar olan kazancınızı,
p.tesi veya salı günü hesabınıza havale veya eft olarak alırsınız.
Ödeme Limiti 30 YTL'dir.
Reklam ;
Şuanda kullanabiliceğiniz reklam kodları sistemde aktifdir.
Splash, POP-UP, MSNPOP, Sağ Kayan, Özel Sayfa - POPUP ve MSN POPUP İçin,
ve 19 banner. "Banner Kodları" bölümünü inceleyiniz, aktif reklam kodları zamanla çoğalacaktır.
* 6 Gün hit yollamayan satış ortağı otomatik pasif edilir.
* Video içi ve zorla üyelik teşviki yasaktır.
* Garanti kullananlara ödemelerde öncelik tanınmaktadır.
Lütfen boş mesajlar yazmayın!
konuyu iyice okuyun, soru ve sorunlar için
Özel mesaj gönderiniz
Vurkac.com Ortaklık Sistemine Giriş Yapmak İçin Tıklayınız!

----------------------------------------------------------------------
Ben kullanıyorum.Splash reklam kullanmanızı öneririm.Normal bannerlere göre daha fazla üye çıkartıyor..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bu isimde bir yerin ciddiye alınmasına hayret ettim :D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
venom, yatakvip.com'un sahipleri açtı vurkac.com'u da. diğer forumda yatakvip konularına bakarsanız, nekadar ciddi ve nekadar düzenli bir ödeme planı oldugunu görürsünüz, ve hatta yatakvip satış ortaklıgından kazandıgı parayla araba alan bir arkadaşımız da var belirteyim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ödeme yapıyor yapmıyor bilemem, ben direk domain adından yola çıkarak yazdım bunu.

Ama, araba alma olayları falan tamamen cadı masalı, onlara inanmam kesinlikle. eğer öyle bir şey olsa firmada bunu en etkili şekilde kullanmak ister reklam olarak. Neyse, insanlar inanmak istediğine inandığı için sizinde bir araba almanız tek dileğim olur ;)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ödeme yapıyor yapmıyor bilemem, ben direk domain adından yola çıkarak yazdım bunu.

Ama, araba alma olayları falan tamamen cadı masalı, onlara inanmam kesinlikle. eğer öyle bir şey olsa firmada bunu en etkili şekilde kullanmak ister reklam olarak. Neyse, insanlar inanmak istediğine inandığı için sizinde bir araba almanız tek dileğim olur ;)

Araba alanlar gerçekten var.Reklamı koyduğunuz sitenin hitine ve ziyaretçisine göre niye almayasınız.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Tabiki öyle...Ben istediğim hitlere ulaşsam google a bile ortak olurum sanırım, ama öyle olmuyor çünkü yok öyle bir şey ;)...

Nasıl kanıyorsunuz hayret ediyorum...

sitede Toplam Üye : 22.232 diyor...
0,20 ile çarpınca 4444 küsür bir rakam çıkıyor. Oradaki herkesi tek başıma ben üye yapsam bile araba parası çıkmıyor hala bana savunuyorsunuz :D

Ki üye sayısının o kadar olmadığınıda hepimiz biliyoruz ;)
Ki üyelerin hepsini 1 kişinin yapmadığınıda biliyoruz ;)

Daha ne savunuyorsunuz ?

Ödeme yapıyordur ona bir şey demiyorum, sağlam firmadır vs. ama ordan gelen parayla araba alınmaz arkadaşlar. Siz bari inanmayın böyle şeylere.

not: bide araba alanlar var demişsin...yok artık :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tabiki öyle...Ben istediğim hitlere ulaşsam google a bile ortak olurum sanırım, ama öyle olmuyor çünkü yok öyle bir şey ;)...

Nasıl kanıyorsunuz hayret ediyorum...

sitede Toplam Üye : 22.232 diyor...
0,20 ile çarpınca 4444 küsür bir rakam çıkıyor. Oradaki herkesi tek başıma ben üye yapsam bile araba parası çıkmıyor hala bana savunuyorsunuz :D

Ki üye sayısının o kadar olmadığınıda hepimiz biliyoruz ;)
Ki üyelerin hepsini 1 kişinin yapmadığınıda biliyoruz ;)

Daha ne savunuyorsunuz ?

Ödeme yapıyordur ona bir şey demiyorum, sağlam firmadır vs. ama ordan gelen parayla araba alınmaz arkadaşlar. Siz bari inanmayın böyle şeylere.

not: bide araba alanlar var demişsin...yok artık :D

Ben firmanın daha önceki arkadaşlık sitesinden kazandığı parayla araba alan var demiştim.Yoksa bu site açılalı zaten 4-5 gün oluyor..

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firmanin gecmisi :
En son yatakvip kampanyasinda 20 kurus olan ücreti 15 kurusa düsürmüstü, bunu hesaplarken o ana kadar 20 kurus üzerinden yapmis oldugunuz üyeleri de 15 kurustan hesapladi.
Bir süre sonra hizmeti durdurmak zorunda kaldi cünkü randimanli degildi. Ama o zamana kadar ödemelerini yapti ve kazandirdi.

Bu site ile izin vermesiyle bir cok webmaster yine kazanacaktir , ödemesini de alacaktir diye düsünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
piyasaya vur kaççççç. gibi birşey isminde hayır yok kusra bakma.
İsmine ne bakıyosun.Sen ödemeyi alamazsan o zaman konuş.Çok güvenilirdir..R10daki konuyu ve sahibinin geçmişini inceleyin..iyinette pek bişey yok ama r10da tüm herşey yazıyor..Yatakvipide kullanıp ödemeleri sorunsuz almış biri olarak vurkac.com uda öneriyorum şiddetle hemde.Pişman olmayacaksınız..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
piyasaya vur kaççççç. gibi birşey isminde hayır yok kusra bakma.

ByRON bahsi geçen sistemin sorumlusu felan değilim ama bunları söylemeden önce firmanın geçmişini araştırdın mı?

Sahibi tanıdığım bir insan ve illegal sitelerle (özellikle ) uğraşan herkes bu adamın sırtından para kazanmıştır ve halen de kazanıyorlar.

Sistemi kullan, eğer paran içerde kalırsa, vur kaççççç yaparlarsa paranı benden alabilirsin arkadaşım.

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilmeden araştırmadan yorumlar gelmiş.Genel ön yargı işte her konuda olduğu gibi.
Geçmişi sağlam sürekli yeni projeler ile Çağatay arkadaşımızın ediği gibi illegal sitelerle (özellikle ) uğraşan herkes bu adamdan kazandı ve kazanmaya devam ediyor.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Boşuna bindirme yapmayın ben firmasına birşey söylemedim ismine dedim, bir iş yaparken önce firma ismi söylenir, firma ismi kötü duruyorsa bu yorumlar zoraki olacaktır. İsme bakan kişi önce duraksar ben kişi veya firmasına kötü niyetli birsey söylemiyorum parası kalır kalmaz da demiyorum ama ismi gördüğün zaman akla bu geliyor. Kusura bakmayın tekrar.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Diyoruz inanmıyorlar.R10da bu adamın yatakvip sitesi sayesinde araba alanlar var..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hehehe :)
yaa arkadaşlar ısrarla kendi inandığınız bir safsatayı bize inandırmaya neden uğraşıyosunuz anlamadım ? İkna içindemi para veriyorlar yoksa ?

Bakın ben bu tarz şeylerde hayal kurmayın boşuna...Birileri çıkıcak araba aldım ev aldım diyecekki oraya hizmet çok gitsin. Bunların hepsi birer uydurmadır. Düz mantık düşünün. Bir kaç kişi araba aldıysa demekki yüzlerce kişide ayda en az ayda 4-5 binlra kazanıyor demektir. Firma sahibi ne kazanıyor peki sizce ? olağandışı bir para kazanıyor olmalı dimi? illegalda olsa böyle para kazanan bir firma magazin olur yahu kanal kanal dolaşır haberleri :) Denetim kurulu peşinde koşar, maliye nefes aldırmaz vs.vs.vs.

Bu arada ben sizide iknaya çalışmıyorum. Bir süre sonra kendi kendinize yüzleşeceksiniz zaten, bunu bilmiyecek olsamda şu an emin olmak yetiyor bana ;)

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerle işim olmuyor ama ismi kulağa hoş gelmiyor :) yorumları okumamış olsam siteye uğramazdım açıkcası ama yorumlara bakılırsa site açarsam deneyeceğim bir sponsor gibi duruyor :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sistemden her hafta pazartesi günleri para kazandığımızı sana nasıl açıklamamı istersin sevgili Venom?

R10.nete sen de takılıyorsun ben de takılıyorum.

"İnternetten Para Kazanma" kategorisinde vurkac.com satış ortaklığı başlığını okurmusun lütfen.

yatakvip.com diye arama yaparak eski sisteme,
sevsevil.com diye arama yaparak daha eski sistemlerine göz atarak bunu daha çabuk anlayabilirsin.

Safsata dediğin yerden haftada 1 memur maaşı kadar para alıyorum şahsım adına.

İkna içindemi para veriyorlar yoksa ?

Bu dediğin durum da lamerlerin işi, 3 kuruş için kimseye avukatlık yapacak değilim, bu da şahsım adına tabiki.

Kullandığımız güzel para kazandıran bir sistemin gerçekliğinden ve vur kaçççç durumu olmadığından bahsediyoruz burda.

hehehe :)
yaa arkadaşlar ısrarla kendi inandığınız bir safsatayı bize inandırmaya neden uğraşıyosunuz anlamadım ? İkna içindemi para veriyorlar yoksa ?

Bakın ben bu tarz şeylerde hayal kurmayın boşuna...Birileri çıkıcak araba aldım ev aldım diyecekki oraya hizmet çok gitsin. Bunların hepsi birer uydurmadır. Düz mantık düşünün. Bir kaç kişi araba aldıysa demekki yüzlerce kişide ayda en az ayda 4-5 binlra kazanıyor demektir. Firma sahibi ne kazanıyor peki sizce ? olağandışı bir para kazanıyor olmalı dimi? illegalda olsa böyle para kazanan bir firma magazin olur yahu kanal kanal dolaşır haberleri :) Denetim kurulu peşinde koşar, maliye nefes aldırmaz vs.vs.vs.

Bu arada ben sizide iknaya çalışmıyorum. Bir süre sonra kendi kendinize yüzleşeceksiniz zaten, bunu bilmiyecek olsamda şu an emin olmak yetiyor bana ;)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Cagatay dostum, şartlı yaklaştığın için yazdıklarımı farklı yorumluyorsun. Oysaki net herşey...Senin yazdıklarını sırayla cevaplamak zorundayım lakin anlamıyorsun dediğimi...

Bu sistemden her hafta pazartesi günleri para kazandığımızı sana nasıl açıklamamı istersin sevgili Venom?
bunu bana açıklama zaten çünkü umrumda değil. Çünkü ben orası ödeme yapmıyor demedim ki? Var mı öyle yazdığım birşey ? Kaldı ki zaten tarzım değil önüme gelenin banner larını yayınlamak ya da reklamını yapmak.

R10.nete sen de takılıyorsun ben de takılıyorum.
Yanlış biliyorsun...r10 a ben takılmıyorum. Üyeliğimde yok ziyaretimde.

"İnternetten Para Kazanma" kategorisinde vurkac.com satış ortaklığı başlığını okurmusun lütfen.
okumam çünkü beni ilgilendirmiyor.

Safsata dediğin yerden haftada 1 memur maaşı kadar para alıyorum şahsım adına.
allah daha çok versin.

Bu dediğin durum da lamerlerin işi, 3 kuruş için kimseye avukatlık yapacak değilim, bu da şahsım adına tabiki.
haklısındır, benimkide kesin kanı değildi zaten sadece bir varsayım.

Kullandığımız güzel para kazandıran bir sistemin gerçekliğinden ve vur kaçççç durumu olmadığından bahsediyoruz burda.
Bende ısrarla adamlar vurkaççıdır para alamassınız aç kalırsınız adamlar paranızın üzerine yatar vs.vs. demediğimden bahsetmeye çalışıyorum. Firmayı tanımıyorum bile nasıl böyle bir şey söylerim ki? Üyede değilim paramı alamadım diyim...Yahu nasıl anlatıyım başka :D

Tek söylediğim araba olayı. Adamın birinin ordan gelen gelirle araba aldığına inanmıyorum diyorum. Bu bu kadar basit aslında. Var mı bu cümlede vurkaç sistemini kötüleyen birşey ? Yok!
E yoksa hala neden bana ispat etmeye çalışıyorsun anlamış değilim. Banane senin kazandığın paradan banane onların dağıttığı paradan. Ödemeni yapıyordur, hatta gününden öncede veriyordur, ya da seni beleş tatile yolluyordur çeşitli kampanyalar yapıyordur vs. inan bunlar benim için zerre önemli değil. Dediğim gibi inanmıyorum dediğim tek şey, size "ben ordan kazandığım parayla araba aldım" diyen kişidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5