İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vurun Türkçe'ye

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tsk ederim gerçekten çok güzeldi ve anlayan anladi zaten verdiği msjlari :)

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuşuyorum programının bu bölümünü televizyonda izlemiştim. Gerçekten çok güzel bir programdı. "Gülerken düşündürmek" fikri günümüz meşhur standupçılarından biri tarafından beğenilmese de, görüldüğü üzere "güldürürken düşündürmek" mümkün. Hem de gayet güzel olmuş.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
mükemmel.

bu konuyla alakalı birçok ortamda çok tartıştım.

özellikle internette -genelde kızların şirin gözükmek için yaptığı- "penim chanım chok sIkILdI" gibi yazılanlardan TİKSİNİYORUM.

Türkçesini düzgünce kullanamayan, abuk subuk şekillere çeviren kişi boş insandır.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepimiz webmasterız burada. herkes biraz onem gosterse su turkcemize ne kadar guzel olur. benim bunla ilgili bir projem vardı cok büyük ama kendi basıma kalkamayacağımı anladım ve cok büyük 50-100 tane sunucuya ihtiyacim oldugun farkettim.. :( ahh ahh

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
dizi, film aralarına reklam gibi 3-5 dakikalık filmler halinde televizyonlarda gösterilmesi lazım benzer mesajların.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5