İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

w*rez Site

AtakanYildirim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
w*rez site açsam bana zararı olur mu? Ayrıca çok w*rez değil yarısı w*rez yarısı normal olacak bir şey başıma gelir mi?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
w-arez site, çok uzun ömürlü olmaz. Telif hakkı çıkabilir. Sonra mahkemelerle uğraşırsın. Adsense ekleyemezsin. Eklesen bile banlanırsın. Legal bir site açmak her zaman en güzeli. Evet, daha az kazanırsın ama en azından uzun ömürlü olur ve kafan rahat olur.

AtakanYildirim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
w-arez site, çok uzun ömürlü olmaz. Telif hakkı çıkabilir. Sonra mahkemelerle uğraşırsın. Adsense ekleyemezsin. Eklesen bile banlanırsın. Legal bir site açmak her zaman en güzeli. Evet, daha az kazanırsın ama en azından uzun ömürlü olur ve kafan rahat olur.

Legal sitem var .com domainli fakat 1 aylık ve 100 günlük hiti var google'dan ben bunu arttırmak için ***** site açıp onu geliştirip belirli bir hite ulaşmasını istiyorum ondan sonra legal siteye yönlendireceğim.Wa*ez siteye de yer sağlayıcı maddesini koyacağım sizce olabilir mi torrent oyun yada saglamoyun gibi sitelere birşey olmuyor

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yıllardır ayakta duran wrz siteleri örnek al ve işe koyul. dmca google indexlerinden sildiriyor sadece, türk yapımcılarının materyallerini paylaşma yeter

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5