İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

W3C + Full Seo - Profesyonel Php Firma rehberi

kenan_412

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel aradığım script ellerinize sağlık bu özelikte bu kadar kaliteli script bu fiyata bulmak çok zor hocam sizleri tebrik ediyorum ellerinize sağlık satış güncelse hemen alayım

kenan_412

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten çok güzel ellerine sağlık çok güzel iş çıkarmışsın Aradığın bütün özelikler var ve insanın aklına gelmeyin çok özelikte var hayırlı satışlar

TwLine

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel aradığım script ellerinize sağlık bu özelikte bu kadar kaliteli script bu fiyata bulmak çok zor hocam sizleri tebrik ediyorum ellerinize sağlık satış güncelse hemen alayım

Satış günceldir, yönetim paneli yarın itibari ile bitiyor. Msn adresimi eklerseniz görüşebiliriz. Admin panel demosu için mail adresimden veya pm yoluyla ulaşabilirler, ilgilenenler.

TwLine

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemin admin paneli bitmiştir. Demo panel görmek isteyenler konu altından mesaj yazarak veya diğer iletişim yolları(msn, mail, p.m) yoluyla isteyebilir. Sitenin google'daki konumunu merak eden olursa, sitede ekli olan firma, ürün, ilan adları ile aratarak sonuçları gözlemleyebilir.

Satış devam ediyor. 1 kişiye 125 liradan verilecektir.

eSert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Aldım

Arkadaşlar sistemi aldım. gerçekten memnunum satışın her aşamasında gerçekten çok ilgili abi pişman olmazsınız. :harika:

TwLine

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sistemi aldım. gerçekten memnunum satışın her aşamasında gerçekten çok ilgili abi pişman olmazsınız. :harika:

Hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim. Satış günceldir.

Referansları ö.m ile isteyebilirsiniz.

kralaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış devam ediyorsa çalışan bir demo alabilirmiyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5