İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wap+Asp+Acil :)

H

Heryerdeyiz

Misafir
Merhabalar
Proje ödevi için wap sitesi verdiler olay şu
Waptan girilicek karşısına edit kutusu yani arama motoru tarzı bi kutu çıkacak oraya öğrenci numarasını yazacak notunu ve devamsızlığını öğrenecek ...

Şimdi elimizde sizinde bildiğiniz gibi yüzlerce hazır asp script var basit olan bi tanesini mesela aspindir.com dan olan scriptin bi tanesini nasıl wapa uygun hale getiricem orasını anlayamadım...
Yoksa hazır elimdede bi tane var ama waplı hale nasıl getircem orasını bilmiyorum...
Yardımlarınızı bekliyorum...

İyi Çalışmalar

H

Heryerdeyiz

Misafir
Ya elimde hazır bi kaç asp ile hazırlanmış arama motoru tipi script var ama acaba nasıl wapa uygulayabilirim çevirebilirim bunu anlatabilecek bi arkadaş varmı?

İyi Çalışmalar

H

Heryerdeyiz

Misafir
xtr kardeş yardımın için çok teşekkürler ama benim ingilizcem sıfır 0 :( bu proje ödevinin sebebi ise ingilizce dersini kurtarmamdır bu proje olursa ingilizcedende geçicem :) tabi olursa :(

H

Heryerdeyiz

Misafir
Sorun orda ya abicim Asp de bilmiorum tam olarak bak elimde sadece bir default.asp ile db dosyasından yani iki dosyadan oluşan bir script var ben bu scripti wapta yaptırmak yani wapa çevirmek istiorum nasıl yapılır diye verdiğin adresi bayya bi kurcaladım ama bi sonuç çıkaramadım çok teşekkürler ilgin için ...
Script şudur...
Meselede bunu wapta çalıştırmak :)

İyi Çalışmalar...
Yardımlarınızı Bekliyorum...

H

hitmp3tr_com

Misafir
html taglarını wml ye göre değiştir google de arat "wml" diye çıkar türkçe sayfalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5