İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Waptan CC nasıl kabul edilir??

J

jungie

Misafir
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir wap sitesi hazırlıyorum, (alışveriş) ancak bu site için tabi ki bir ödeme şekli gerek, bunu biraz araştırdım, Visa, American Express ve Master Card gibi büyük firmalar m-commerce dediğimiz olaya girmişler yani WAP'tan bilet alma, alışveriş yapma kredi kartları ile mümkün olabilecekmiş.

Yalnız bunu Türkiye'de destekleyen bir kuruluş, banka fln var mı? Yurtdışından bir banka da olabilir.. Bir de Wap'tan SMS ile ödeme yapılıyormuş (onay SMS'i geliyormuş fln, para kasilmiş oluyormuş) Sitenin uluslarası olucağını göz önünde bulundurarak, WAP tan böyle bir site nasıl kurarım lütfen yardım.

Şimdiden teşekkürler...

T

turkwebhosting.com

Misafir
www.moneybookers.com sanırım destekliyordu. Burada bir hesap açıyorsun. Sonra [email protected] adresine kimliğinin bir fotokopisi, vergi bilgilerin yada şirketine ait bir bilginin fotokopisini online kredi kartı ile satış yapma desteğine ihtiyacın olduğunu belirtiyorsun. 1-2 gün içerisinde istediğiniz hizmeti hazırlıyorlar.

Kaliteli ve Ekonomik Web Hosting & Domain Kayit

J

jungie

Misafir
Teşekkür ederim, bakarım buraya... Bir de şey sorucaktım, ben internet üzerinden bir yazılım satmak istiyorum diyelim.
İstediğim olay şu,
1- Siteye girdiniz, yazılım seçtiniz beğendiniz,
2- Aldınız kredi kartı nonuzu girdiniz,
3- Onaylandı ve random olarak size bir link verildi (bu kısa bir süre geçerli kalacak- Bu kısmı kendim halledebilirim)
4- Download ediceksiniz...

Bu tip yazılım vs. gibi ürün olmayan şeyler için CC kabul eden firmalar var ama benim istediğim hizmet sadece şu, biri girsin , alsın onaylansın ve otomatik olarak bu onay ve şifre işlensin adama link verilsin.

Yani çoğu firma adam ürünü alınca size mail yolluyo siz de ürünü yolluyorsunuz, ben annında otomatik olarak adamın indirebilmesini istiyorum yazılımı. Ayrıca yazılımın yeri her müşteri için farklı olacak ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5