İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WARNING: UDP_OpenSocket: port: 27015

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar HLDS yi kurdum fakat +ip XXXXXXXXX komutunu kullanınca
bu hatayı veriyor sebep nedir ve ne yapmam gerekir.

WARNING: UDP_OpenSocket: port: 27015 işte bu hatayı veriyor!!

YARDIM LÜTFEN :( :(

CagLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nat ayarLarından yada virtuaL serverden (Dsl kuLLanıyorsan ;) ) beLirttigi udp portunu ekLeyerek dene. eger modem ayarLarını biLmiyorsan ayrıntıLı anLatabiLirim

CagLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onceLikLe Ağ Ayarları > Tcp Ip AyarLarından modeminin normaLde atadıgı araLıkta sabit ip ataman gerekiyor sonrasında virtuaL serverden ekLedigin sabit ipye 27015 UDP portunu ekLiyeceksin Start Ve External portLarın hepsine 27015 Internal server ipyede pc ne atadıgın ip yi girip ekLemeLisin service nameyi inan bende iLk defa gordum virtuaL serverde dsl yaz dene orayada bence

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CagLaR' Alıntı:
onceLikLe Ağ Ayarları > Tcp Ip AyarLarından modeminin normaLde atadıgı araLıkta sabit ip ataman gerekiyor sonrasında virtuaL serverden ekLedigin sabit ipye 27015 UDP portunu ekLiyeceksin Start Ve External portLarın hepsine 27015 Internal server ipyede pc ne atadıgın ip yi girip ekLemeLisin service nameyi inan bende iLk defa gordum virtuaL serverde dsl yaz dene orayada bence

bab bunu yapıyorum HLDS yazdıım IP yle açılıyo fakat busefer nete bağlanamıyorum ?*

CagLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nete bagLanamıorum derken sanırım web portun kapanıyo net caLısıyo fakat webe giremiyorsun bide 80 noLu portu ekLemeyi dene oLması gerekiyo ama webe girememen normaL degiL kesin bierde bi yanLı$Lık var

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım çok uğraştım ama olmuyo TCP/IP den statik ip belirlemeye çalışıyorum yani ip yazılan yere external ip mi yazıyorum . yazdığım an bağlantı gidiyo :( bu HLDS yle çok uğraştım ama bi türlü olmuyo DSL ayarlarını deyiştirdim 27015 portunu ekledim (UDP)
tüm modları kurdum bi ufak bişi var ama ne? ... :(

YARDIMA DEVAM PLS :O)

CagLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internaL ip yazman gerekiyo geneLde 10.0.0.* sekLinde dsL modemLerde externaL yazarsan neti kesmesi cok normaL :)

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olmuyo olmuyo olmuyo ....... pp) sanırım problem ADSL de IP 'yle ilgili de bi sorun olamaz sanırım ip dinamik fakat bu bi sorun olamaz çünkü bunların aynısını arkadaşım yapıyo ona girilebiliyo ben yapıyorum olmuyo.. onun adsl ZOOM marka benimkini sorarsanız walla üstünde yazmıyo adını unuttum pppPPppPPPpp))))) hatırlarsam yazarım :p

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladım bu forumda bu iişten anlayan biri yoq galiba ama yinede ben umutluyum bilen birisi çıkıcak elbet pff :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5