İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Arayüz Tasarımlarınız Güvenle Ve Kaliteli Bir Şekilde Yapılır.

burakkose16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uzun süredir Web Arayüz Tasarımları Yapıyorum. Bir Çok Çalışmalarım Oldu ; Kurumsal , Kişisel V.s...

BUYRUN ÖRNEK;

404kd.jpg

404kz.jpg

Referanslarım Vardır Güvensizlik Söz Konusu Olamaz
;)
:harika:

İletişim ; [email protected]

Psd Tasarım Editlenir Ve Her Türde Web Tasarım Yapılır.

Blog - Oyun - Haber - Kişisel - Kurumsal - Video V.b

Ve Elinizdeki Mevcut Bir Tasarımı Sizin İstekleriniz Doğrultusunda Küçücük Ücretlerle Editleyebilirim Düzenleyebilirim.

Çok Uygun Fiyatlar.

İLK PM ATAN KİŞİYE 10 TL'YE ARAYÜZ TASARIMI YAPICAM. BU FIRSATI KAÇIRMAYIN !

burakkose16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk pm atan kişiye 10 TL'ye mükemmel görsellikte bir web arayüzü yapıcam.

Bu Fırsat Kaçmaz...

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
" Uzun süredir Web Arayüz Tasarımları Yapıyorum. Bir Çok Çalışmalarım Oldu ; Kurumsal , Kişisel V.s... "

Yaptığın örnekler ile kurduğun cümle hiç bağdaşmıyor !
Photoshop'da gradient yapmayı öğrenip " Template hazırlamasını biliyorum " demeyin. Hem piyasayı öldürüyor hemde emeğinizi öldürüyorsunuz.

Gidip önce bu işi bilen ( gerçekten bilen ! ) insanların yaptıkları teknikleri inceleyin neyi nasıl yaptıklarına bakın ilk etap da onları taklit edin daha sonra kendinize has şeyler yapmaya başlarsınız.

Yukarıdaki tasarımlar tam bir rezalet hiç eleştirme falan değil bu direkt küfür gibi söylüyorum ama forumda böyle adamlara çok denk geldiğim için size patladım...

Umarım söylediklerimi kulak arkası etmezsiniz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5