İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

web başlangıc

wizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir web sayfası tasarlamak istiyorum.Nerden başlayacağımı tam bilmiyorum yeniyim. html kodlarını biraz biliyorum yardımcı olurmusunuz

Trankyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir web sayfası tasarlamak istiyorum.Nerden başlayacağımı tam bilmiyorum yeniyim. html kodlarını biraz biliyorum yardımcı olurmusunuz

eğer yeniysen hazır template editlemek ile işe başlayabilirsin, bkz. templateworld.com burdan yararlanabilirsin. herhangi bir html temp'i en basitinden frontpage ile editlersin, grafikler içinde photoshop kullan.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hoşuna giden sitleri incelmekle başlayabilirsin html öğrenmende şart değil (sonra tabiki yardımı oluyo:D) dreamweaver ı yükle istediğin siteyi kaydet bilgisayarına bak bakalım nasıl yapmışlar editle onlar öyle öyle bişeyler çıkar ortaya:)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hoşuna giden sitleri incelmekle başlayabilirsin html öğrenmende şart değil (sonra tabiki yardımı oluyo:D) dreamweaver ı yükle istediğin siteyi kaydet bilgisayarına bak bakalım nasıl yapmışlar editle onlar öyle öyle bişeyler çıkar ortaya:)

daha başlangıcta adamı kopyacılığa alıştırma :D

SnapShot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşların dediği gibi öncelikle html ve grafik üzerine yoğunlaşmalısın, kolay gelsin ;)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
valla ben en basta hazır kodlara bakarak baslamısdım onları da incele derim

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bir yol belirle :) grafik ağırlıklı siteler tasarlamak istiyosan grafik programlarında geliştirmeye bak. yok sade,temiz kodlu site tasarlamak istiyorum dersen basit tek kolon,çift kolon, 3 kolonlu vs.şablonlar tasarlayarak başlayabilirsin sonra da çeşitli csslerde zenginleştirebilirsin. çok yoğun olmasa da bunlardan sonra basit grafikleri yapabilirsin. ki çoğu kişi varolan,başka yerden bulduğu grafikleri kullanıyor

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tavsiyem html'yi al ele giriş işe...Sabret ve sürekli dene..Sonra php ya da asp'yi incelemeyi başla yavaş..Hangisini begenirsen o alana odaklan..Eger sectigin alanda kendini geliştirirsen hem istedigin gibi bi site yapabilirsin hemde para kazanırsan...

Ama bu yol cok zorlu bi yol ona göre;)

wizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki hazır kodları nerden bulabilirim. ve bu konuyu geniş olarak anlatan bir site olsa iyi olur

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk başta hedefiniz HTML'i tam anlamıyla öğrenmek olsun,
HTML ile bol pratikler yapın haftalar boyunca ve sonunda sayfalarınızda biraz dinamiklik olsun diye yakınacaksınız ve bu sırada CSS yardımınıza koşacak,
daha sonra grafik ihtiyacı hissedeceksiniz vektörel çalışmak için Corel,piksel çalışmak için Photoshop programlarını tavsiye ederim,
bu liste böyle uzar gider tek ihtiyacınız sabır ve zaman..
iyi çalışmalar,kolay gelsin..

wizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az cok kafamda bir şeyler oluştu hepinize teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5