İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Designer(s) Needed (Home Office/ Full Time)

CyberE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burasının bir forum ortamı olması nedeniyle bir kaç Türkçe eklenti yapabilirim sanırım,
Not: Çok çok iyi bir web/grafik tasarımcısı olduğunuzu düşünüyorsanız, yukarıda yazılanları kısmen anlamanıza rağmen ingilizceniz tasarım beceriniz yanında cüce kalıyorsa ve 18+ içirikle çalışma probleminiz yoksa lütfen siz de öz geçmişinizi, aylık ücret beklentinizi ve örnek çalışmalarınızı bana özel mesaj ile bildirin..

Not 2: işe alınacak kişi sayısında bir sınır yoktur, şu anda 3 kişi şartları sağlarsa 3 kişi 5 kişi sağlarsa 5 kişi işe alınabilir. Bundan 6 ay sonra mesaj yollayacak kişinin bile o günkü duruma göre bir şansı olabilir çünkü şirketimizin kapısı yetenekli kişilere herzaman açıktır.

Not 3: ilan laf olsun diye ingilizce yazılmamıştır ben hariç şirketin hemen hemen tüm elemanları ABD'de yaşamaktadır ve size yollanacak epostaları veya benzeri proje istekelerini anlayabilmeniz için ingilizce bilginiz faydalı olacaktır..Ancak yukarıda belirttiğim gibi çok yetenekli ama ingilizce bilmiyorsanız, sizin yerinize ben gerekli iletişimi sağlayacağım.

Not 4: Dünya klasında bir php web developer olduğunuzu düşünüyorsanız, ve yukarıdaki çalışma şartları size uygunsa bana ÖM atabilirsiniz. Şirket sahipleri ekstra yetenek gördükleri kişileri işe almakta tereddüt etmiyorlar.

Uzunca bir mesaj oldu ama seviyeli ve ciddi soruları olanların sorularını cevaplamaya çalışırım.

Başvurularınızı bekliyorum.

Saygılar,

Moderatör tarafında düzenlendi:

CyberE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilan bugün itibariyle kariyer.net ve yenibiris e de giriyor arkadaşlar... CEO ile görüşmemden sonra dil konusunda biraz daha esnek olabileceğimiz söylendi.. O bakımdan aynı ilan orada türkçe yayına girecek. İngilizceden dolayı çekince yaşayanlar lütfen çekinmesinler.

bla2e

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her daldan excellent knowledge istemek, hem yanlış hem de amatörluğu gösterir imho, ama gene başarılar

CyberE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef konu hakkında pek bir bilginiz olmadığını düşünüyorum. 1997'de raksnet ISS ye 14400 modem ile bağlandım ve 1998'in ortasından beri de, yani 14 yıldır web tasarımcıyım, 6 ay hariç hep yabancılarla çalıştım. Bu yazdıklarım dünyada kendine ben web tasarımcısıyım diyen kişide olması gereken niteliklerdir. Dikkat edin web developer demiyorum, web tasarımcısı diyorum.. HTML/CSS/Photoshop + iş görecek kadar vidyo edit, flash ve illustraor bilgisi. Zaten bu işe geçen sene başlamış 2 tane site yapmış kişi aramıyoruz ki biz. Yoksa bazı CVlerde ve ilanlarda görüyorum arkadaş 3d'den PHP ye kadar, java'dan c# ve mysql'e kadar herşeyi hatim etmiş:) iş ilanı veren de "tasarımcı bana para kazandırsın" mantığında.. Ancak tabi türkiyede malesef mandra tadında 1 alana 1 bedava, herşey dahil 20 lira web tasarım işi yapıldığı için ve "diğer gardaş 100 liraya floşhlu yapıverecek sen çok dedin" kapasitesinde müşteri olunca doğal olarak insanlar kendilerini pek yetiştirecek özgürlüğe ve imkana sahip olamıyorlar. Neyse, biz bu özellikleri istiyoruz ama başlangıç ücreti olarak bir mühendis maaşı vermeyi göze alıyoruz. Olması gerekeni yapıyoruz, olması gerekeni bekliyoruz.

bla2e

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi sizin firmaniz için en iyisini siz bileceksiniz, ama ...

CyberE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet 1 arkadaş işe alındı 3-4 arkadaş daha bekliyoruz. Çok sorulan 2 soruya cevap vereyim, ingilizce bilmeniz faydalı olur ama gereklilik değildir. iyi bir html/css/jquery portföyünüz varsa yeterli olabilir. Bu noktada diyorsanız ben ilanı okudum ama ingilizce anlayamadım , özel mesaj atarsanız size açıklama yapabilirim..

Ücret soran arkadaşlar oluyor. Aklımızdan geçen başlangıç ücreti 2250 TL'dir ancak başvuran arkadaş aklımızı başımızdan alacak çalışmalar ortaya koyar 3000 ister 3500 ister 4000 ister.. Bizim için vereceğimiz para değil alacağımız kalite ön planda.

Not: kariyer.net ten başvuru yaptıysanız buradan yapmanıza gerek yok.
Ayrıca, bu ilanı yollayabileceğim başka siteler var mı? birisi r10 dedi ama orası da üye almıyor.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
aylık ücret beklentinizi :) piyasayı tam olarak bilmeyen birisine aylık 2 bin dolar, bilen birisine 4 bin dolar falan mı vereceksiniz. Metindeki cümle ve kelimeler çok zekice ayarlanmış. :) Ne diyelim

CyberE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O ne demek anlamadım. Zekice ayarlanmış birşey yok ortada.. Siz kendi iş yerinize eleman alacak olsanız, 1 sene deneyime sahip birisiyle 15 sene deneyime sahip birisine aynı teklifte mi bulunacaksınız yani? Biz en az "X" yıl deneyim ararken bir tane guru gelip başvuruda bulunur ama der ki ben 3X deneyime sahibim X deneyimliye 1 lira veriyorsanız ben 4 lira istiyorum. Gözden geçirilir dediği kadr iyiyse talep ettiği ücret...

WebNetMasteR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
O ne demek anlamadım. Zekice ayarlanmış birşey yok ortada.. Siz kendi iş yerinize eleman alacak olsanız, 1 sene deneyime sahip birisiyle 15 sene deneyime sahip birisine aynı teklifte mi bulunacaksınız yani? Biz en az "X" yıl deneyim ararken bir tane guru gelip başvuruda bulunur ama der ki ben 3X deneyime sahibim X deneyimliye 1 lira veriyorsanız ben 4 lira istiyorum. Gözden geçirilir dediği kadr iyiyse talep ettiği ücret...

% 100 katılıyorum çok doğru,
Şu an bile bir unv. menuzu bir yere gireceği zaman bilgisinin karşılığını arıyor, ama vasıfsız eleman asgari ücret olsun yeter diyor.

Web tasarımcısı iseniz Tr şartlarında 2.250 TL Hangi firma verir söyleyin bana !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5