İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web hosting alana lisanslı ve Türkçe arkadaşlık scripti

K

Klause

Misafir
Merhabalar!!!

Yeni kampanyamız hakkında bilgi vermek istiyoruz...
Kendinize bir arkadaşlık sitesimi açmak istiyorsunuz?
Ne kadar arasanızda iyi ve güvenilir bi script bulamadınızmı?

Ozaman gelin biz yardımcı olalım. Size sunduğumuz teklif şu;

Bizden en az 1 yıllık P4 adlı paketimizi alın bizde size Türkçe ve Lisanslı bir arkadaşlık scripti kuralım.

Kurulacak Lisanslı ve türkçe olacak scriptin demosu:Demo

Bir kaç değişiklikten sonra kendi sitemizdede kullandığımız bu scripti de demo olarak vereceğiz.

Ayrıca diğer paketlerimizi görmek isterseniz;
http://www.cadde-7.com adresine bakmanız yeterlidir.

Biz sizin için buradayız ve hizmetlerimiz devam edecektir...

Teşekkür ederiz.

Çağıl Uyar
Cadde-7.Com Yöneticisi

K

Kerasus

Misafir
Kurulacak script aeDating ve fiyatı 690$ ayrıca firmanın kendi sitesinden bir bölüm:
What are the aeDating 4.1 IQ license limitations?
aeDating 4.1 IQ software license is per one site/domain only. You have to buy additional license for each new site. License is not time-limited and includes free lifetime version upgrades.
Anlaşıldığı üzere bir lisans bir domain için geçerli, umarım bu konuda bir açıklamanız vardır?

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
toplu lisans sozlesmesi yapmis olabilirler, bazi firmalarin boyle teklifleri oluyor musterilerinizin uzerine lisanslama yapabiliyor ve istediginiz kadar domain uzerine lisans verebiliyorsunuz.

tabi script 690$ ise fiyati, bu durumda en az 6000,7000$ isteyeceklerdir pesin olarak boyle bir sozlesme icin.

K

Klause

Misafir
merhaba,

Nokie, arkadaşımın belirttiği gibi şirketlerle anlaşmalarımız var. Zaten biz lisansını satma yada herhangi bi arkdaşlık scriptinin reseller'ı değiliz ancak anlaşma gereği 1 yıllık p4 hosting alan herkese Arkadaşlık scriptini kuruyoruz. Ayrıca tamamaen türkçe. Lisanslama işlemleri bize ait.

İlginize teşekkür ederiz.

Çağıl Uyar.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
hi dear
i want to ask something.i saw a topic in a webmaster forum.someone says "if you order my this hosting plan, i will give you a aeDating licence for free and i will setup it.because i made an agreement with AEwebworks for selling this aeDating scripts.is it possible ?

aesales(at)aewebworks(nokta)com' Alıntı:
Dear Slim,
thank you for this email. This is not possible. Can you please advise on what webmaster forum did this happen?

-----------------------------------------------------------------------------

Türkçe'si

SLiM_BoY' Alıntı:
merhaba
bir şey sormak istiyorum.webmaster forumunda bir başlık okudum.birisi "benim şu hosting paketimi alırsanız, size aeDating lisansını bedava vereceğim ve kurulumunu yapacağım" dedi.ve sizinle sözleşme yaptığını söyledi.böyle bir şey mümkün mü ?

Sayın Slim,
bu e-mailiniz için teşekkür ederiz.Böyle bir şey mümkün değil.Bu olayın hangi webmaster forumunda olduğunu bize bildirir misiniz?

Maillerine bir cevap daha gönderdim, gelişmeleri yazacağım.

İyi çalışmalar

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dear SLiM,

thank you for this info. Can you please ask this member on our behalf

to remove any source codes of aeDating from his hosting, to avoid problems with law enforcing organization.

And tell him also that we have two free scripts that we can promote via his hosting and he can help us - they are

Dolphin web community software http://www.boonex.com/products/dolphin/

and

Barracuda traffic development software http://www.boonex.com/products/barracuda/

Tell the guy that we are ready to negotiate such partnership terms, he can email at [email protected]

----

Thank you for your assistance.

Regards,

Artur

--------------------------------------------------------------------------

Türkçe'si

Sayın SLiM,

bilgi için teşekkür ederiz. Bu üyeye aeDating scriptimizin bütün kaynak kodlarını hostinginden kaldırmasını söyler misiniz ? Aksi takdirde yasal yollara başvuracağız.

Ayrıca 2 tane ücretsiz scriptimiz bulunuyor.Eğer bu scripti kullanırsa, herhangi bir sorunda yardımcı olabiliriz.

Dolphin web community software http://www.boonex.com/products/dolphin/

ve

Barracuda traffic development software http://www.boonex.com/products/barracuda/

Bu scriptlerde ortaklığa hazır olduğumuzu bildirirseniz sevinirim.Ayrıca bu konuda bize e-mail gönderebilir. > [email protected]

----

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarla,

Artur

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY keşke tüm webmaster lar sizin gibi olsa ,
bakalım sonuç ne olacak sonucu merak etmeye başladım ben şimdiden :D

Promosyonunda bir sınırı var elbette promosyon yapacağım diye illegal işler yapılıyorsa en doğru olan bunu sizin yaptığınız gibi asıl ilgilendiren kişilere bildirmektir,

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
-----------------------------------------------------------------------------

Türkçe'si

Maillerine bir cevap daha gönderdim, gelişmeleri yazacağım.

İyi çalışmalar

şerefsizim benim aklımada gelmişti, sonra vazgeçmiştim :D

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie' Alıntı:
şerefsizim benim aklımada gelmişti, sonra vazgeçmiştim : D

Bu tür konularda kafama göre yorum yapmak yerine, direk firmaya mail gönderiyorum.Ve cevaplarını yazıyorum.En azından kesin ve net bir sonuç çıkıyor :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
SLiM_BoY' Alıntı:
Bu tür konularda kafama göre yorum yapmak yerine, direk firmaya mail gönderiyorum.Ve cevaplarını yazıyorum.En azından kesin ve net bir sonuç çıkıyor :)

ama inan yabancı firmaların %80 böyle free script için mail atıyorum tık diye cevap geliyor.

K

Klause

Misafir
dolphin gördüğünüz gibi ücretsiz...
biz size zaten dolphini satmıyoruz..
p4 hesap açtırınca ücretsiz olarak kuruyoruz ve türkçeye çeviriyoruz..
aedating le hiç bir alakası yok..
sadece demo olarak onu verdik çünkü dolphin in demosunda temaları göremiyorsunuz..

teşekkür ederim.
bu kampanya illegal falan değildir..!

kafanızı kurcalayan başka birşeyler daha varsa çekinmeyin..

Ayrıca türkçeleştirmeyi bedavaya yapıyoruz...

bu kampanya illegal mı şimdi?

host paketini aldığınız gün türkçeleştirilmiş lisanslı scriptinizi kurulu bir şekilde size teslim ediyoruz.!

Teşekkür ederim. Bazı şahıslar bizi karalamayı başaramadı onlardan da özür diliyorum!

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk olarak kimseyi karalama çabasında olmadığımı belirtmek isterim.Böyle bir şey de yapmam.Eğer ki gördüğüm bir yanlış varsa, kesin ve net bir sonuç olmadan da foruma yazmam, PM olarak da konu ya da mesaj sahibini bilgilendiririm.

Klause' Alıntı:

Yazmışsınız.Bu adreste kullanılan script Dolphin değil, aeDating'dir.

İyi çalışmalar..

K

Kerasus

Misafir
İlk mesajınızda açık bir dille yazmış olsaydınız hiç bir sorun olmayacaktı, ayrıca link olarakta aeDating vermek yerine kendi editlediğiniz scripti herangi bir domaine kurarakta gösterebilirdiniz.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Klause' Alıntı:
Merhabalar!!!

Çağıl Uyar
Cadde-7.Com Yöneticisi

bilinçli veya değil bu müşteriyi yanıltmaya yönelik bir yazıdır,
editlerseniz yazınızı daha mantıklı olacaktır veya admin veya editör bu yazıya müdahele ederlerse konu içeriğinin daha fazla dağılmasını engellenmiş olacaktır...

K

Klause

Misafir
zahir' Alıntı:
bilinçli veya değil bu müşteriyi yanıltmaya yönelik bir yazıdır,
editlerseniz yazınızı daha mantıklı olacaktır veya admin veya editör bu yazıya müdahele ederlerse konu içeriğinin daha fazla dağılmasını engellenmiş olacaktır...

Boonex aeDating scriptinin gelişmişi olarak çıkmış...
Admin panelinden anlıyacaksınız:
adminpanel3nh.jpg

Yeterince açıklayıcı olamadığımız için üzgünüz...
Demomuz: Demo için http://www.cadde-7.com adresinden arkadaşlık linline tıklayabilirsiniz...

Başka bir sorun varsa çekinmeyiniz...

Teşekkür ederiz...

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle şunu belirtmek isterimki;
yapmış olduğunuz uygulama kesinlikle yanlış yorumlara açık ve (şahsi fikrimdir) kullanıcıya yanıltıcı bilgi ile başlamış ve bitmiştir.
vemiş olduğunuz adreste dahi http://aedating.aewebworks.com/ adresini çekinmeden kullanmışsınız .
adresi açınca şu dikkatimi çekti,
sitenin üstünde aedating firmasının livehelp bölümü java ile gelip tıklanmasını bekliyor. tıkladım ve kişilerle konuştum. kişisel görüşüm şudurki,
yapmış olduğunuz yanlışı "biz hata yaptık" ile başlayarak ve doğrusunu açıklayarak telafi etmeniz. aksi halde yine kaybeden siz olacaksınız.
ilk mesajınız ile son mesajınız arasında ciddi bir yorum farkıda bulunmakta bunuda belirtmeden geçemeyeceğim.
Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5