İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Hosting Arıyorum - Büyük Bir Forum İçin

L

LifeNIC~

Misafir
Merhabalar ; Sahsen biz beyefendinin ne aradigini tam anlayamadik , dedicated yada sanal sunucuya sicak bakmiyorlar , kendilerine forumlarinin gunluk hit'i forumun tuketecegi sistem kaynaklari goz onunde bulundurularak , aylik 70 ytl gibi uygun 1 fiyata kesintisiz problemsiz 1 barindirma teklifi ilettik , onuda kabul etmediler , bu durumda, hem dedicated yada sanal sunucuya yaklasmiyorlar , hemde normal hosting teklifklerini pahali buluyorlar , aradiklari hizmet 10 15 ytl tutarinda 1 ucret sanirim , bu durumda bu ise yeni baslayip amator olan sirf makina ucreti ciksin diye haraket eden sahis'larin haricinde 10 15 ytl'ye kimse karsilamaz yurtdisida dahil.

Saygilarimizla

Sorf Networks - www.SORF.org

yok başka 1 arkadaşım PM ile aylık 10 YTL teklif vermiş ama onuda geri çevirmişler. :)

Neyse kendilerine iyi çalışmalar diliyorum

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanirim aylik 3 5 ytl gibi 1 ucrete hosting ariyorlar , yada baslik yanlis acildi sponsorluk ariyorlar.

iyi calismalar.

Schzo*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim büyük bir forumum var ve şuan dreamhost serverlarında barınıyor. fakat serverdaki diğer siteler yüzünden sık sık ulaşım problemi yaşıyoruz. Sitemiz adresi www.elemanyak.com . Günde yaklaşık 3000 civarı tekil hit geliyor. Tabii site kapanmazsa :) 32,590 üye , 215,191 mesaj var forumda. Şuan için verebileceğimiz ücret biraz kısıtlı. Genel olarak reklam karşılında bir hizmet bekliyoruz. Veya reklam + cüzi ücretler ancak karşılayabiliriz. Yardımcı olmak isteyenler lütfen pm ile ulaşsın. İyi günler...

:) ilginiz için saolun. Benim korkum, top sektirir gibi hosting değiştirmemek. çünkü gerçekten zahmetli bir iş.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bence arkadaşları dinleyip kendine dedicated almalısın.
Aynı sorunları bende yaşamıştım. Hostinglerle sitenin ilerlemesi çok zor.
Eğer site büyüsün hiti olsun gibi düşüncelerdeyse çok geçmeden kendine bir server almalısın.
Hitin düşüp sitende yavaşlamalar, problemler, saldırılar, kapanmalar başlayınca pişmanlıklar yaşarsın.
Bu konuda iyi düşünmeni tavsiye ederim sana.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ResellerZoom 'da sitenizde 20 online gördüğünüzde suspend edilirsiniz hatta suspend değil, "Internal Server Error code 500" hatası alır durursunuz.. :)
Firmanın geliştirdiği müşteri başına kullanılabilir CPU time limitleri başlangıç paketlerinde çok düşük. Ancak firma olarak, "Dünyanın" en kalitelisi benim gözümde.

Umarım aradığınızı bulursunuz, iyi çalışmalar.

Ben reseller zoom kullanıyorum online sayım 900 rekor.. hangi dünya hocam nasıl denedin.

L

LifeNIC~

Misafir
telekomun DNS'leri yüzünden duplicated mesaj atılmıştır lütfen silin.

L

LifeNIC~

Misafir
telekomun DNS'leri yüzünden duplicated mesaj atılmıştır lütfen silin.

L

LifeNIC~

Misafir
Ben reseller zoom kullanıyorum online sayım 900 rekor.. hangi dünya hocam nasıl denedin.

900 ise gerçekten büyük bir rekor.

Çok eski zamanlarda (RZ'nin yeni açıldığı dönemlerde) reseller müşterisi idim. Kişisel sitelerimi barındırıyordum ve istersem sunucunun tüm kaynaklarını kullanabiliyordum ancak tabii zaman geçti, RZ yeni müşteriler kazandı ve işleyişi değiştirdi..

Artık ne kadar ekmek o kadar köfte. Başlangıç paketlerinden alırsanız herzaman sıkıntı çekersiniz. Hiçbir türk forum sitesi yabancıların sunucularında barınamaz. Adamların kullandığı sistemlerle tespit ettikleri an, sunucuya hafiften dokundursanız bile hemen kapı dışına koyarlar sizi :)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
900 ise gerçekten büyük bir rekor.

Çok eski zamanlarda (RZ'nin yeni açıldığı dönemlerde) reseller müşterisi idim. Kişisel sitelerimi barındırıyordum ve istersem sunucunun tüm kaynaklarını kullanabiliyordum ancak tabii zaman geçti, RZ yeni müşteriler kazandı ve işleyişi değiştirdi..

Artık ne kadar ekmek o kadar köfte. Başlangıç paketlerinden alırsanız herzaman sıkıntı çekersiniz. Hiçbir türk forum sitesi yabancıların sunucularında barınamaz. Adamların kullandığı sistemlerle tespit ettikleri an, sunucuya hafiften dokundursanız bile hemen kapı dışına koyarlar sizi :)

Dediğim gibi lifeNIC 5 dolara aylık reseller verenden ne beklersin ben rz ye aylık 19 ödüyorum ve online 100 kullanıcı ve Hepsi TÜRK hiç bir sorun yok.. ama 5 dolara sen reseller al sonra suspend ye bence normal.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5