İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Hosting için Öneriniz ?

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Merhaba Arkadaşlar..

Yeni oluşturacağım makale sitesi için web hosting arayışına girdim. Hem fiyat hem de kalite olarak referans verebileceğiniz hosting firmalarını öğreneyim dedim.

Web Hosting + Wp Kurulumu yapılacak.

Uygun bir firma yetkilisi varsa forumumuzda hemen almayı düşünüyorum.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Öneriler için teşekkürler. Dediğim gibi Forumda güvenilir hosting işi ile uğraşan bir arkadaş var ise WP kurulumu ile birlikte yıllık ücreti hakkında beni bilgilendirirse sevinirim.

Seo Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Öneriler için teşekkürler. Dediğim gibi Forumda güvenilir hosting işi ile uğraşan bir arkadaş var ise WP kurulumu ile birlikte yıllık ücreti hakkında beni bilgilendirirse sevinirim.

WP kurulumna ücret alınacağını pek zannetmiyorum açıkcası. Ancak forumda elbette ki mevcuttur.

hostabiizmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.donanimhaber.com/m_45755420/tm.htm#www.hostabi.com BÜYÜK KAMPANYA
Zaman geçtikçe web site kodlamaları, içerik çeşitleri değişiyor ve gereksinimler eskiye nazaran farklılaşıyor. Daha fazla alan daha fazla trafik, daha çok güvenlik, daha iyi hizmet bir ihtiyaç. Görüntülü dersler yada görüntülü reklamlar gibi..

Hostabi olarak 5 yıldır çeşitli firma ve kişisel sitelere sorunsuz alan adı, hosting, sunucu hizmetleri sağlıyoruz.

Müşterilerimizin gereksinimlerini göz önünde tutarak, daha uygun fiyata çok daha fazla web alanı ve trafiği için web hosting ve bayi hosting paketlerimizde büyük değişiklikler yaptık.

http://www.hostabi.com/radyo.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi