İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Hosting Takip Programı Arıyorum

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web hostlarınızı nasıl takip ediyorsunuz. Benim tuttuğum bir muhasebe programı var fakat yeterli değil. Ödeme günü geldiğinde uyarıcak şu kullanıcı şu gün şukadar yatırıcak gibi.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Microsoft Excel. Biraz ayrinti gerektirir.
Bu is icin yapilmis phpcoin, whmautopilot, modernbill, clientexec gibi hazir yazilimlar var. herhangi bir client management system de ayrica isini gorebilir. pahali bir secenek olarak geliyorsa php manual'a gomulmek vatana millete hayirli olur.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet awbs gerçekten çok güzel bir arkadaşda kullanıyor gösterdi baya güzel.

S

Surkent

Misafir
Dostum İngilizcen Varsa Awbs Derim İngilizcen Yoksa www.webabi.com Git Orhan Abi İle Görüş Dil Dosyası Kurulum Lisans Herşey Dahil 300 YTL 24 saat İçinde Kurulum. Manyak Bir Sistem Domain Bitimine 30 host bitimine aylık veya yıllığa göre çok az bir süre kala mail atıyor. sanal pos sistemini desteklemekte. kısacası manyak bir sistem gerçi biz 1 ay sonra o sistemi iptal ediyoruz. daha farklı site kullanıcaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5