İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Sahibi Sunucuları Off

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Websahibi.com un sunucuları hafta sonu kapatıyor galiba, bana bakıma alındığını söylüyorlar. her hafta sonu gece 1 ile sabah 10 arası (ki ciddi bi zaman) sunucular off. 1 ay öncesine kadar çok iyiydi, fakat şimdi aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Umarım çözüm bulurlar,

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence web sahibindeki sunucuyu bırak ben bıraktım rahatladım hiç bulaşmasaydın keşke web sahine

H

hengame

Misafir
yaklaşık 1 sene onlarla çalıştım teknik destek + fıyatları benim açımdan çok iyi neden kapandıklarını bilmiorum askerden sonra gene çalışacaktım kapacaklarını duydım kötü oldu

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 Sene önce ilk host aldığım adres orasıydı. Gün içinde birkaç kez down oluyordu sunucuları. Sonra türkticarete gitmiştik orada da biraz macera yaşadıktan sonra Reseller alıp feraha kavuştuk :)

H

hengame

Misafir
fazla söze gerek yok olayı websahibi.com un sahibi murat ile konuştum kapanmamız söz konusu olmamaz dedi

loglar :

Egemen:
selam murat bey

Egemen:
websahibi sonucuları kapacak diye birkaç forumda yazılar var doğrumu acaba

' [Murat TAMER]:
merhaba

' [Murat TAMER]:
Websahibi Türkiye'nin en hızlı büyüyen web hosting şirketi. Türkiye'nin 2.ci web hosting şirketi. Kapanırmı hiç ?

' [Murat TAMER]:
27.000 web sitesi host ediyoruz. Data center kendimizin, makinalar kendimizin 1 Milyon $'lık yatırımımız va.

' [Murat TAMER]:
Bir hosting şirketi var şimdi ismini telaffüz etmeyeyim

' [Murat TAMER]:
bize karşı bir kampanya düzenleyip forumlara kapanıyor, server bozuk gibi şeyler yazıyor

' [Murat TAMER]:
Maksat müşteri almak vs vs..

' [Murat TAMER]:
Birkaç foruma cevap yazdım

Egemen:
başarılarınızın devamını diliyorum

' [Murat TAMER]:
Teşekkürler..

olay bundan ibaret

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapanıp kapanmayacağını bilmiyorum, ama web host olarak Türkiye nin ilk 10 u arasında,
benim şikayetim son 20-30 gündür, sunucuların çok sık down olması, onun dışında sorunum yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5