İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

web site tester SITE IZLEYEREK ,AYDA 400US $ - 800US $ KAZANMA OLANAGI

nezahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SİTE İZLEYEREK ,AYDA 400US $ - 800US $ KAZANMA OLANAĞI

İşte uzun zamandan beri beklediğiniz Ticaret şimdi geldi:

Kayıt, üye ve giriş ücretsizdir, sizden sonra kayıt olan herkesden kazanıyorsunuz, kendiniz hiç kimseyi üye yapmasanız bile.

Hiç birşey almanız ve satmanız gerekmiyor buna garanti veriyoruz!

Ne kadar çabuk üye olursanız, o kadar yüksek gelir potansiyeliniz olur, sadece ücretsiz üye olupda hiç bir şey yapmasanız bile kazanabilirsiniz, sadece ücretsiz üye olmanız yeterli….

Bu nasıl olabilir? – Çok basit!

Bir Amerikan Anket firması bütün dünyada bilgisayar kullanıcıları arıyor. Bu kullanıcılar websitelerini test yapıp ve kısa bir bilgi vererek kazanacaklar. Sizde haftada 1 ve 10 saat zaman ile ayda 800 Euro´ya kadar yan gelir sağlayabilirsiniz.

Eğer Website test yapmak sizin için olan bir iş değilse bile her ay 2 pasif gelir sağlayabilirsiniz:

1. Takımgeliri Sisteme sizin tarafınızdan direk yada dolaylı olarak üye olan herkes için!

2. Grupgeliri Sizden sonra sisteme üye olan herkes için!

Çabuk olmak elinizde bir koz! Çünkü siz bu satırları okurken bütün dünyadan yeni üyeler katılıyor. Üye olmanız ile hiç bir sorumluluk almıyorsunuz. İsminiz, adresiniz, e-mailiniz ve sizinle ilgili başka bir bilgi hiç bir zaman başkalarına verilmeyecektir.

Birde üyeliğiniz HERZAMAN için ücretsiz olacağını söylemişmiydik?

UYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
resiminizden anlaşılacağı üzere siz bir ev hanımısınız, oturduğunuz yerden para kazanıyorsunuz, takdir ettim
referans linkinizden üye oluyorum

D

dragon

Misafir
bende sizin refinizde uye oluyorum tam ne ise yaradıgını anlamadım ama bi uye olam umarım faydalı bir konudur bi uye olam bakam ne olacak....

tercan46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Refinden üye oldum
Grup gelirinde kaç kişi üye olursa nekadar para veriyor acaba!!!

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
resimden yorum yapacak olursak, maşallahınız var. bit.ly kullanarak ref'li linki gizlemeyi dahi öğrenmişsiniz. buarada bu tip yerlerden gelir elde edeceğine inananlar halen daha var mı? bencu bu tip konulara kökten kilit vurulmalı diyeceğim, konu başka yerlere çekilip alevlenecek. bu yüzden demiyorum :D

asgard17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sorum var parayı nasıl alabilecez ne zaman alabilecez ve nereden alabilecez
böyle bir soru :D

asgard17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
180 kisi görüntülemis 1 kisi sormamıs
koyun gibi gütmek lazım sizi vallaha böyle birsey olamaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5