İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Sitem 3 Aydır Google de Çıkmıyor

CoLd_ShaDoW

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar baya oldu siteyi kuralı fakat sitem google arama motorunda çıkmıyor her türlü site tanıtmayı ,site haritası oluşturmayı,herşeyi yaptım sitede indexleniyor hergün botlar gelip gidiyor sitenin index sayfaları da artıyor fakat dediğim gibi google de site adını aradığım zaman hiç çıkmıyor sizce başka ne yapmam lazım bir yardımcı olur musunuz?

CoLd_ShaDoW

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardım

Arkadaşlar baya oldu siteyi kuralı fakat sitem google arama motorunda çıkmıyor her türlü site tanıtmayı ,site haritası oluşturmayı,herşeyi yaptım sitede indexleniyor hergün botlar gelip gidiyor sitenin index sayfaları da artıyor fakat dediğim gibi google de site adını aradığım zaman hiç çıkmıyor sizce başka ne yapmam lazım bir yardımcı olur musunuz?

// Bir yardım yok mu ?

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bu konularda pek bilgim olmasada gopof tarzı uygulamaları denedinizmi ? Veya sitenizin adını yazın bakalım Google Amca ne tepki verecek?

Ekleme: Bu konularda pek bilgim olmasada gopof tarzı uygulamaları denedinizmi ? Veya sitenizin adını yazın bakalım Google Amca ne tepki verecek?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
"sitenin index sayfaları da artıyor" denildiğine göre site Google'da mevcut. Banlı değil. Ama sıralamalarda gerilerde çıkıyor. Wm tools dan yeniden değerlendirme isteği gönderilebilir ilk etapta.

Gamerozzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumunda herhangi bir script kuruluysa scriptin seosunu google dan bularak önlere çıkabilirsin yeni bişi olarak da +1 sistemi geldi onu da kullanabilirsin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5