İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Sitem Mahkeme Karararı ile kapatılması

yaso27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrblar Bu konunuyu acacak en uygun yer olarak burasını buldum
www.turkiyebilim.com adlı websitem muyab tarafından uyarı gelmeksizin mp4 filmler yuzunden kapandı mahkeme kararı ile

Sormak istedigim su bir domainim var ftp ye dosyaları atmama ragmen index of diye bir mesaj veriyor bu konu hakkında acemiyim yardımcı olur isenizi sevinirim

www.forumson.com burası dnsleri de yonlendirdim ama ftp ye attıgım dosyalar cıkmıyo

A

a.ışık

Misafir
dosyalarınızı ftp içinde "public_html" yada "www" yada "www.siteadınız.com" klasörlerinden birine atınız, sorun düzelir sanıyorum.
daha da olmazsa bununla ilgili bir .htaccess dosyası yaratıp ftp'nize gönderin.

A

a.ışık

Misafir
http://www.htaccesseditor.com/en.shtml
buradan kendinize bir htaccess hazırlayabilirsiniz sanıyorum.
windows'ta dosya ismi olamadan kayıt olamayacağı için
dosyayı önce kendi bilgisayarınızda htaccess.htaccess olarak kaydedin.
ftp'ye atıp orada dosya ismini silerek sadece .htaccess olacak şekilde değiştirin. kolay gelsin.

yaso27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Index of /

cgi-bin/
images/
postinfo.html

Apache/2.2.8 (Unix) mod_ssl/2.2.8 OpenSSL/0.9.7a mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 mod_jk/1.2.25 PHP/5.2.5 mod_perl/2.0.3 Perl/v5.8.8 Server at www.forumson.com Port 80

hocam olmuyor ya nerede hata yapıyorum anlamıyorum yardımcı olabilirmisiniz lutfen

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım anlamadım :s

Mahkeme kararı ile kapatılmış bir siteyemi index koymaya çalışıyorsunuz :S

yaso27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır yeni bir domainim var kapanan www.turkiyebilim.com databese ve yeni vb kurmak istiyorum www.forumson.com uzerine ama

Apache/2.2.8 (Unix) mod_ssl/2.2.8 OpenSSL/0.9.7a mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 mod_jk/1.2.25 PHP/5.2.5 mod_perl/2.0.3 Perl/v5.8.8 Server at www.forumson.com Port 80

soyle bir hata veriyo dosyaları gormuyor attıgım dosyaları Allah rızası icin bi yardım edin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5